Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő megüti a gyerekét...

Ha egy szülő megüti a gyerekét valami miatt, akkor rossz szülő mert nem szabad megütni egy gyereket, vagy néha megérdemli a gyerek a pofont?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 15:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
74%
Sok mindentől függ. Az októl is, és a pofon erejétől is stb.
2020. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
42%
Általában az üt egy emberi kapcsolatban (legyen az pár vag egyéb családi) akinek elfogytak az érvei vagy az idegrendszere nem bírta tovább. Van hogy egy gyermeket kizökkentesz valamiből pl régebben a pohár hideg víz a hisztire... Azt gondolom részegen benarkózva stb nem szabad gyermeket nevelni. Ha kevés hozzá a türelem és a lélekjelenlét akkor érdemes szakember segítségét kérni a szülőnek.
2020. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
61%
Az előbbihez: ha egy józan, egészseges lelkű szülő a saját gyermek fenekére csap vagy kiskamaszként kap egy atyait vszeg szeretetből tette
2020. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
57%
A "makarenkói" pofon lehet nevelő hatású.
2020. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
47%
Nem, gyereket nem ütünk. A gyermekeket neveljük. Azért mert tehetetlennek érezzük magunkat nem a gyermek a hibás.
2020. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
63%
5#-ös te gyakorló szülő vagy? Hány éves gyermekeid vannak?
2020. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden gyerek szófogadó. Ez van, ez tény, van amelyik élénkebb, jobban feszegeti a határait és a légyszi, nem szabad, meg elmagyarázgatás egyszerűen nem használ.


Alapból nem vagyok híve a gyerekverésnek, de ha olyat csinál amivel kinyírhatja magát, akkor bizony oda kell sózni, mert azt elsőre megérti és biztos nem próbálkozik mégegyszer.


Volt egy kislány nemrég, aki kirántotta a kezét a nagymama és az anyukája kezéből és halálra is gázolták. Ennél a példánál maradva, ha az én gyerekem ilyet csinálna és nem ütik el, én biztos jól elfenekelném, leszrnám ki szerint vagyok rossz anya. Legközelebb biztos nem jutna eszébe elszaladni.


Szóval én szerintem csak akkor szabad megütni egy gyereket, ha veszélybe sodorja magát, amúgy nem lehet minden rosszalkodásért verni.

2020. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
60%
#6 mindegy igazából h van-e gyereke, mert lehet h az övé pont az az igazi kisangyal típus, mint az én keresztfiam. Na az ő anyja simán gondolhatja h gyereket megütni egyenlő a csecsemőgyilkossággal.
2020. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
76%
7# Abszolút egyetértek veled.
2020. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
16%

Még jó hogy ütni kell

A lovak is így tanulnak

2020. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!