Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyire jellemzők az alábbiak...

Mennyire jellemzők az alábbiak autista/aspergeres autista gyerekekre?

Figyelt kérdés
:Árulkudik, hazudik, csúfolódik, manipulál

2021. ápr. 2. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán.
2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
egyáltalán nem. ez inkább pszichopata
2021. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez az átlagos neurotipikus középső - nagycsoportos ovisok és náluk idősebb iskolasok jó részére jellemző.
2021. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, pont fordítva.
2021. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek akár kizáró okok is lehetnek vagy csak nem annyira tipikusan jellemző rájuk?
2021. ápr. 2. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoztam még olyan személlyel aki az autizmus spektrumon van és ezeket csinálná.
2021. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálom elhinni, hogy a gyerek a korábbi diagnózisa ellenére mégsem autista. Bár az is egyértelmű, hogy nem olyan mint a többi gyerek, csak remélni tudom, hogy a most vizsgáló orvosnak van igaza.
2021. ápr. 2. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról már olvastam, hogy néhány gyerek produkálhat autisztikus tüneteket, és mégsem autista. Idővel kinőheti ezeket az autisztikus tüneteket. Mennyi idős a gyerek?

Pl nálunk is egy darabig kérdőjel volt ez, tanakodtak hogy végül mi van, gyanakodtak a fragilis x-re is, persze ezt ki is zárták a kromoszóma vizsgálat után, aztán végül mégis autista, mert előjöttek más tünetek, így megkapta a diagnózist. Nálunk van tipik szemkontaktus hiány, szerepjáték hiány, meg a stimming is jelen van.


Azt is fontos tudni, hogy van a pdd-nos nevű rendellenesség, ami szintén a spektrumon van. Olvass utána.

Nehéz diagnosztizálni ezeket a dolgokat az biztos. 🙂

2021. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tunete egyik sem az autizmusnak, es nem is pszichopata a gyerek, ahogy az egyik valaszolo irta, szimplan csak gyerek, van aki ilyen, van aki olyan.

vidd el masik pszichologushoz is, ha nem tartod valoszinunek hogy autista.

2021. ápr. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Unokaöcsém Aspergeres és ADHD-s, ő csinált olyat, hogy mikor épp beszélgettem vele, hátralépett a terasz felé, közölte velem, hogy belelöktem őt a növényekbe ès most beárul. Nemhogy nem is értem hozzá, az ebédlő asztalnál ültem és vacsoráztam. Nem egyedi eset volt. Vagy mégsem fogyatékos, vagy ezek a kis különlegességek is tudnak így viselkedni. Ki tudja? Egy biztos, unokaöcsém tud úgy viselkedni, hogy az ember szíve szerint valóban falhoz vágná és mindez pont az ADHD-val meg az Aspergerrel van magyarázva.
2021. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!