Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen nevelőintézetben...

Milyen nevelőintézetben lenni? Jó hatással van a gyerekekre? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 18:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem nincs személyes tapasztalatom, hála az égnek, de már hogy lenne JÓ dolog? Egy kis csemetének szerető családra, otthonra van szüksége. Persze vészhelyzetben mégis jobb, mint az utca, de szerintem nem jó.
2015. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem azért kérdezed, mert szülő vagy és a gyerekedet ezzel akarod nevelni...

Ha problémák vannak vele, akkor irány a nevelési tanácsadó, ott van pszichológus, vele lehet beszélgetni, teszteket vesznek fel vele stb. Ugyan nem tudom, hogy gyógypedesek vannak-e ott, de talán oda is át lehet irányítani és ha ilyen jellegű problémája van (és ebből fakadnak az egyéb gondok) akkor azt ki lehet deríteni.

Ha súlyosabb gond van, akkor gyerekpszichiáter. Pl. Budapesten a Vadaskert, de gondolom a nagyobb kórházakban is van diagnosztika.

Az intézet a legrosszabb dolgok között van, ami egy gyerekkel történhet.

2015. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Nagyon rossz,ennél rosszabbat én nem is tudnék elképzelni.Gondolj bele! Vannak szüleid,akik szeretnek és elszakítanak maguktòl. Na milyen érzés? De,ha nincsenek szüleid és árván nőttél fel,akkor ez jó döntés.
2015. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Sok olyan gyerek van akinek ott tették tönkre az életét, például nemrég volt egy eset amikor egy nevelő úgy megrúgott egy gyereket hogy ki kellett oerálni a lépét, gyakorlatilag növényként fog élni hátralevő életében. Ezért pedig kapott 6 hónap felfüggesztett börtönt. Minden gyereket vernek, aláznak ott.
2016. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nagyon szar nevelőintézet.Ott teszik tönkre az életüket.Nagyon sok gyerekre rossz hatással van.Mellesleg sok tusko nevellő van
2018. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Azért ennyire neme egy durva hely. Személyes tapasztalat.
2018. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!