Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ilyen esetben megölnéd a...

Ilyen esetben megölnéd a gyerekedet?

Figyelt kérdés

Vajon a szeretet vagy a gonosz vezérelte az alábbi nőt?



"B. Györgyi 1993-ban 11 éves, halálos beteg

kislányát először egy fürdőkádba dobott hajszárítóval próbálta meggyilkolni, majd – miután így

nem sikerült megölnie – a fürdővízbe fojtotta lányát. A bíróságon azt vallotta, azért gyilkolta

meg a lányt, mert az elviselhetetlen kínokat élt át, fizikai és mentális állapota is napról napra

romlott, továbbá többször kérte őt, hogy ölje meg."


"egy testileg, lelkileg szenvedő asszony, aki ölt, de még a borzalmas tettében is a végtelen szeretet vezette"


2021. szept. 26. 19:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2021. szept. 26. 19:40
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
A szeretet.
2021. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Borsonline. Az igaz történetek forrása.
2021. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom h megtudnám e tenni.

Azt hiszem nem jelenthetem ki k én bizros h nem.

Mikor beteg a lányom, tudom h minden tőlem telhetőt megteszek azért hogy jobban legyen.

Hogy segítsek neki.

El sem tudom képzelni hogy mekkora fájdalom lehetett az édesanyának hogy kínok között látja a gyermekét. És tudja azt h ez csak rosszabb lesz.

Igen lehet h BÁRMI ÁRON segítenék a gyerekemen.

Kívánom h soha senki me kerüljön ilyen helyzetbe

2021. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom,hogy meg tudnám e tenni, de megértem és nagyon sajnálom az anyát.
2021. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom..

De ha tènyleg vége, szenved és semmi, senki nem tud segíteni, a halála viztos, akkor talàn képes lennék az eutanáziàra..

2021. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Azért így nem. Szóval ha 10000%, hogy menthetetlen, halálos beteg, aki minden pillanattal már csak a kínok kínjait éli át, és semmi esély a javulásra, akkor akár hitelt is vennék fel, hogy eljuttassam olyan országba, ahol kíméletesen végeznek eutanáziát, vagy legalábbis szereznék neki olyan drogot/fájdalomcsillapítót, ami ha nem is legális, de segít békében várni a végét. De nem dobnék egy hajszárítót a fürdővízbe, majd fojtanám meg két kézzel, ez elég beteg és nem is kíméletes.
2021. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Remèlem, hogy lenne erőm megtenni. És remèlem ő is megtennè èrtem. Szerencsère nem kéne ilyen durva mòdszerekhez folyamodnunk. Azt màr jó előre àtbeszèltük, hogy ha idős koromban magatehetetlenül szenvednèk, akkor gyógyszeres eutanàziàt kèrek.

Nem hagynàm a gyerekem szenvedni, csak a sajàt lelkem gyengesègèèrt. Azèrt hoztam a vilàgra, hogy boldogsagot kereshessen, nem azèrt, hogy szenvedjen.

Amit a 7-es ajànl, az szuper ötlet, de '93-ban nem volt annyira szabad mozgas, mint manapsag, ès egy beteget gondozò csalàdtag mèg manapsag sem hitelkèpes, nemhogy akkoriban. Social media hìjjàn mèg adomànygyűjtest sem tudott volna szervezni, sőt ha ilyenre gyűjtene valaki, akkor simàn elvennèk tőle a gyereket.

2021. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#3


Lehet, de ez egy valós eset volt, a kicsit idősebbek még emlékezhetnek is rá, mert hatalmas visszhangja volt évekig az egész országban

2021. szept. 26. 20:42
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
8-as vagyok, èn emlèkszem az esetre. A betűvel kezdődött a kislàny neve , talan Anikò vagy Anita.
2021. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!