Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egyszerűen nem bírom tovább,...

Egyszerűen nem bírom tovább, kikészít a gyerekem. Mit csináljak, hogy könnyebben menjen? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves lányom. Szeptember óta ovis, de csak délig van, meg folyamat beteg kb 3 hetet járt eddig.

Amióta ovis lett elviselhetetlenül viselkedik.

Az oviba természetesen minta kislány..

Itthon viszont szinte egész nap ordít hisztizik valamiért.

Ja, és még wcre, vagy fürdeni se enged, ha vele van az apja akkor se. Ha kimegyek ordít mint akit ölnek.

De mindenért.

Milyen zoknit vegyen fel, mit egyen, mit játszunk, minden játék dobálozásba majd orditásba torkollik. Kitalálja este 6kor hogy ő álmos és ordít. Akkor is ha aludhatna, persze ugyse alszik, akkor is ha nem.

Mindenben az ellentétjét csinálja mint amit kérek tőle.

Reggelente zokogva öltözik, visitva fésülködik.

Arcomba köpi az ételt. Boltba elszalad, felesel ja és természetesen ordít.

Nem tudom mit tehetnék, bántani nem igazán akarom de már megbolondulok vele.

Ugy érzem megbuktam mint anya, sokszor inkább a kezébe nyomom a tabletet azzal 15 percig csendbe van. De vágta már földhöz azt is.

Éjjelent 4x 5x kel, kiül a bilire kakálni csak hogy aludni ne keljen, persze nem kakil, de ilyenkor 20 percig is rajta ül.

Tudom sok a panasz de már nem tudok mást csinálni csak panaszkodni.


2021. okt. 26. 19:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem rontottal el semmit. Gondolj bele, mekkora sokk egy ilyen kicsi gyereknek az óvoda. Anya nincs ott, szabalyok vannak, x dolgot csinalni kell, y dolgot nem szabad, stb. Kicsi még, nem érti, nem tudja feldolgozni se kifejezni mi a baj. Ebben kell neki segíteni. Hidd el, amit írtam, a trambulin meg a boxzsak nagyon sokat tud segíteni.
2021. okt. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha rám köpné az ételt abban a pillanatban mehetne az asztaltól, és következő étkezésig nincs étel, sem nasi. Persze elmondanám miért nincs, de ha a földön fetrengene sem kapna addig. Akkor sem, ha ez az étkezés a vacsora és a következő csak a reggeli lesz.


Következetesen betartanám ezt, nem hatna meg a vergődéssel.

2021. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjuk már ezt, hogy a gyereknek minden sokk és minden trauma. Ezt ti se gondoljátok már komolyan! Az nem normális, hogy üti-vágja az anyját meg ráköpi az ételt!
2021. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%

23!


Nem, valóban nem normális ütni vágni az anyát, meg ráköpni az ételt.

De, sokk számára az óvoda. Bakker, pici józan paraszti esszel ha belegondolnál, akkor látnád, hogy eddig kb körülötte forgott a világ, anya mindig ott volt, most meg ovi van, anya nincs ott és nem ő van a középpontban. Normális, hogy feszült. A levezetési módja nem jó, ezért kell neki segítségét nyújtani benne.

2021. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%
Mint ahogy az semmi normális, ütné meg szarrá büntetné itt néhány ember a HÁROM ÉVES gyereket. Basszus, kicsi még. A pofon meg a bünti csak tüneti kezelés, a problémát nem oldja meg.
2021. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%
Viszont régen, amikor a pofon elfogadott volt, nem volt ennyi nyomoronc gyerek meg aki azt hitte magaról hogy ő fingotta a passzátszelet.
2021. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
45%
Ma meg még több lesz a mostani ès következő generációkban.
2021. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
39%
Szánalmasak vagytok, egy gyereket megvernétek, de a válaszomat jelentgetitek, mert fáj az igazság.
2021. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
63%
28, nem agyonverésről volt szó senki részéről, de az nagyon nincs rendben, hogy a fostos valagú gyerek üti-vágja az anyját, akinek a pénzéből etetve meg tartva van. Ilyet eddig csak exemnél láttam, ahol amikor a pispics@nak szóvá lett téve ez-az, aztán a túlontúl nagy pofája miatt az anyja képernyőn pattintotta, ő meg simán-lazán visszaütött. Tőlem az is olyat kapott volna, hogy a fal adja a másikat, plusz összepakoltam volna a holmijait, és kivágtam volna az utcára.
2021. okt. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
46%

29!


Jaja, egy 3 évesnél biztos értelmes dolog felhozni hohy az anyja pénzéből van nevelve meg tartva. Értelmileg nem igazan ütöd meg még az átlagot se. A példád meg pont azt mutatja, ha megütsz valakit, az több mint valószínű hogy vissza üt, a probléma meg nem oldódik meg.

2021. okt. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!