Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másnak is nehezen kezelhető a...

Másnak is nehezen kezelhető a 3 éves fiú gyermeke? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3éves múlt szeptemberben..A probléma az hogy egyrészt nem beszél,csak pár szót.Ez a része folyamatban van tsmt tornával és mandulaműtéttel a hallása miatt..


Viszont ami aggaszt hogy sokszor mint akinek hiába beszél az ember,iszonyat akaratos,ha nem az van amit ő akar földhözvágja magát és ordít,őrjöng. Pl sétálunk. Gondol egyet és totál másfele menne mint mi vagy épp elfut,aztán persze jön az ordítás az ott ragadás egy helyben mert nem engedünk a dacoskodásnak.Sokszor nehéz vele,a 6 éves nővérére is hatással vannak ezek a kitörései..apukával pl mindenért cipeltetné magát.Amit én sokszor szóvá is teszek hogy ne csinálja.


Másnál nehezebb a fiú gyermekkel?


Néha úgyérzem sose lesz szófogadó és sose áll neki beszélni. 🙈😬



2021. nov. 15. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a lánygyerekkel nehezebb. Nem olyan durván, mint nálatok, de ő sokkal akaratosabb, mint a fiunk. Nem a nemén múlik, hanem a személyiségén. Meg egyébként is dackorszakban van.
2021. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a lányomról írtad volna... Ő februárban lesz 3 éves. Szóval szerintem nem függ a nemtől.
2021. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 6, fiam 2,5. A lányomtól "hullik a hajam", a fiam hozzá képest az összes dackorszakos csökönyösséggel együtt is egy angyal.

Lehet csak azért, mert megedződtem. Lehet, ha ő lett volna az első, most miatta panaszkodnék.

2021. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!