Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek helyes az, ha egy...

Szerintetek helyes az, ha egy 11 éves lány áttér a vegetáriánus étkezésre?

Figyelt kérdés

Most 14 éves,és még mindig az,mondván h a vércsoportja (A)miatt nem kívánja a húst.

Nem én vok az anyja,és nincs beleszólásom a dolgok menetébe.


2010. szept. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megfeleloen ossze van allitva az etrend,feherje,szenhidrat,zsir,akkor nem gond.De csak ugy belevegni minden ismeret,felkeszules nelkul nem szabad.
2010. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy melyik kérdés hatására írtad ezt... én is válaszoltam rá. Szerintem helyesnek semmiképp sem helyes mivel a növekedéséhez szükség van a húsra,hiába azért nem eszik húst mert jót akar a környezetének attól még magának nagyon is árt.
2010. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.Ferjem unokatasoja gyerekkoraban soha nem evett hust,nem akart,utalta.Ennek ellenere kb 2m magas felnott lett belole,csupa izom.Valamennyi hust mar eszik de csak halat vagy csirket.
2010. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de belinkelnétek ezt a kérdést? Mert én nem találom. Előre is köszönöm.
2010. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az az egészséges táplálkozás, ha mindenből eszik, de persze a legtöbbet zöldséget és gyümölcsöt. De húsra is szüksége van a szervezetének!!!
2010. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, akkor ne egyen!
2010. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm 7 éves kora óta nem eszik húst.

Makkegészséges, szinte soha nem beteg, ha télen náthás lesz, 2 nap alatt meggyógyul.


26/L

2010. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nincs semmi bajom ezzel. Nem biztos, hogy a vércsoport miatt, mert sok A-s eszik húst. Én speciel 7 éves koromban lettem vegetáriánus, de azelőtt sem kívántam a húst, csoda, hogy addig rá bírtak venni a szüleim (én B-s vagyok). :) Magassággal sincs baj, 163 centi vagyok, a szüleim ilyen idős korban jóval alacsonyabbak voltak. Most 14 éves vagyok és büszke vagyok arra, hogy fél életemet leéltem vegetáriánusként. Semmi bajom nincs tőle, sőt büszke vagyok rá, hogy vegetáriánus vagyok. :D
2010. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 11 voltam. semmibajom nincs. egészséges vagyok.
2011. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!