Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Megsértődnél, ha a párod...

Megsértődnél, ha a párod gyereke minden általad készített ennivalóra azt a megjegyzést tenné, hogy az ő anyukája sokkal finomabbra készíti azt az ételt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 18:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát 42 vagyok, de anyu főztjének nincs párja(sajnos nagyon régőta már csak emlék) hiába próbálkozom az enyém sem olyan.
2022. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

Egy 9 eves gyereken felnottkent, hogy sertodnek mar meg ?


Amugy meg mindenkinek az anyukaja foztje a legjobb. Csak egy felnott ezt nem mondja ki, a gyerekek meg oszintek.


Plusz ne feledd, te vagy most a gonosz mostoha az o kis lelkeben.

2022. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

3 évesen túl őszinte, 9 évesen gonoszkodik.

Nem sértőnék meg, de nem tudom hogy próbálnám javítani a kapcsolatunkat.

2022. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem sértődnék meg, de zavarna, ha valóban mindenre ezt mondja.
2022. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
Mivel az apja kèszìti neki a kaját, ìgy max. ő sèrtődhetne meg. De nem egy sèrtődèkeny tìpus, ìgy nincs gond.
2022. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
32%

Ugyanmár. A mama nagyon finoman főzött mindig is, de a lánya, az anyukám nem. Meglehet enni, valami jóra is sikerült, de nem kifejezetten finom egyik fogása sem. Gyerekként is ezt gondoltam, csak csúnyább megfogalmazásban.


Szóval nem, nem mindig anyué a legfinomabb. Egy 9 évesnek meg már bonyolultabb a lelkivilága, én elhiszem, hogy haragból, sértettségből mondja.


Az apjának kéne többet beszélgetnie vele.

2022. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
17%
Kinéznék valami különleges receptet, amit az az anyja BIZTOSAN NEM főzött... vajon arra is ezt mondja-e?
2022. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%
nalam kizart lenne a dolog. ha olyan ferfi akadna az utamba aki "csomagos" tehat gyereke van elozo kapcsolatbol az elso talalkozast soha nem kovetne masodik. irtozom a bonyolult kapcsolatoktol es a puttonyt cipelo ferfiaktol. ugyanugy a "mama kedvencetol " is.
2023. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!