Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyermekének érdaganata van valamelyik belsö szervén?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hemangiomára gondolsz?

Az én lányaimnak is volt,van de nem a belső szervein,viszont a kicsinek össz.4 volt a teste külömböző részein ezért őt megvizsgálták,hogy a belső szervein van e,de nem találtak.Nekünk a heim pálba azt mondták,hogy ez elmúlik és nincs semmi veszélyes ezekkel kapcsolatba,de a belsőket nemtudom.Ha kérdésed van írj.

2010. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam.A külsöket szépen lehet kezelgetni,de mi van a belsökkel?Kisfiamnak a máján van.Köszi
2010. okt. 3. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányomnak csak az egyiket kezelték a négy közül mert annál belül is volt a bőre alatt,talán 3-szor voltunk fenn a heimpálba,de mindenki mondta,hogy felesleges mert anélkül is el fog múlni.Most 2,5 éves mindegyik látszik még ugyan úgy csak az amelyiket kezelték az már nagyon halvány és a dudor is eltünt,pedig elég láthatóan ki volt domborulva,mint ha egy kisebb tojás lett volna a bőre alatt.A bőrgyógyász adott beutalót,de egyébként ő sem erőltette,csak a biztonság kedvéért.Aztán felmentünk(balatonnál lakunk),ott kaptuk a további papírokat,koponyauh,hasiuh,meg a szemészetre,ezt elintéztük fehérváron,visszavittük a leleteket,még egyszer mentünk kezelésre,aztán már nem.

És mit mondtak lehet ebből gond ,hogy a máján van?Nekünk annyit mondtak,hogy ha a belső szervein van,azzal sem tudnak mit csinálni csak majd időközönként megfigyelik.

De ha itt körül nézel sok hemangiomás kérdés van,legalábbis én már egy párra válaszoltam.

Na szia majd írj.

2010. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia.Folyamatos konroll,és ennyi.Azt mondták hogy nem okozhat nagy problémát de azért aggódok.Biopsziázzák holnap mert csak 70%-ba bíztosak abban,hogy hemangióma.SAJNA
2010. okt. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!