Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon rosszul viselkednek a...

Nagyon rosszul viselkednek a gyerekeim. Nem bírom már. Mit tegyek? Tudom nevelni kell őket. De semmi nem használ. Felváltva vannak nálam és az apjuknál. De ez a viselkedés akkor is megvolt amikor együtt éltünk.

Figyelt kérdés
Tehát nem ezért van. Akkor is rosszul viselkedtek. Főleg velem ilyen rosszak. Főleg az altatás a rémálom. Ovisok. Hiperaktívak is szerintem. Főleg a kisebb. Szoktunk menni játszótérre,nem azért van mert ne mennénk ki. Tudom, szaranya vagyok. Már évek óta ezt csinálják. Nem bírom. Mit csináljak? Vigyem el őket orvoshoz? Ér az valamit? Ott szépen viselkednének, nem értené az orvos hogy miről beszélek.
2023. máj. 13. 14:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha mondanál konkrét példát az egyszerűbb lenne.
2023. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Ha bajuk lenne, orvosnál sem tudnának sokáig szépen viselkedni.


Oviban milyenek?

2023. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Pl nem fogadnak szót. Össze vissza rohangásznak a lakásban. Nem akarnak aludni.
2023. máj. 13. 14:16
 4/38 A kérdező kommentje:
Oviban is a kisebb rosszalkodik. A nagyobb az oviban elvileg szépen viselkedik.
2023. máj. 13. 14:17
 5/38 anonim ***** válasza:
33%
Ordítsd le a fejüket, oszt majd érteni fognak belőle
2023. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Fejtsd ki kérlek, mert így tényleg nem érthető.

A nagyobbik fiam küzd magatartás gondokkal, türelem hiánnyal, az óvoda is felismerte ezt és javasoltak pszichológust, hogy kiderüljön mi áll a háttérben. Éppen várjuk az első alkalmat. Hasonló lenne a helyzet nálatok is?

2023. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
5ös: az ordítás sem használ. Bezzeg ha az apjuk ordít egyből csöndben lesznek.
2023. máj. 13. 14:26
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Nevelési tanácsadó, pszichológus... Neked is, nekik is...

De sztem csak troll vagy.

2023. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy az orvosnál máshogy viselkednénenek mert idegenek előtt nem ilyenek. Max a kisebb, ő a buszon se tud nyugodtan maradni,viselkedni.
2023. máj. 13. 14:27
 10/38 A kérdező kommentje:
6os: nekik is ez lehet a baj.
2023. máj. 13. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!