Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kb 8 hónapos kora óta bántja...

Kb 8 hónapos kora óta bántja a lányomat, egy rokongyerek aki 5 hónappal idősebb, most 2 éves a lányom és bölcsibe jár mert dolgozom? Többi lennt

Figyelt kérdés

Tehát ez a gyerek férjem hugának fia, tépi a haját, neki vág elég nagy dolgokat, volt h vérzett is a lányom szája, kivesz a kezéből minden játékot, de nem csak kiveszi hanem tépi, a kaját is elveszi tőle, innivalót cumit, kedvenc dolgait! Agresszív csúnyán beszél verekedős utálatos!

És most bejelntette sogórnőm h abba a bölcsibe akarja íratni ahová a lányom jár! Férjem ki van akadva nem tudja hogy mondja ezt el a hugának, és kész vagyok, mert ha bekerül oda én kiveszem a lányom, de nagyon jól érzi ott magát 3 nap alatt beszokott nem akarom amiatt a gyerek miatt őt bántani. Nincs rá jó hatással ő is olyan lesz a környezetében, csúnyán beszél, csakh ő nem popsi simogatást kap érte, tehát meg ő miatta szidom is az én gyerekemet, aki egy angyal, a bölcsiben példamutató magatartása van, a legjobb kislány! Teljesen el vagyok kenődve mit csináljak???


2010. okt. 14. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. te jó ég. Én biztos nem tennék lakatot a számra, ha a lányomról lenne szó!


De nem teljesen értem, hogy ha a Tiéd most 2 éves, a rokongyerek meg 15 hónappal idősebb, akkor ő már elmúlt 3 éves, miért nem oviba iratják?

2010. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hónappal idösebb.
2010. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéltek a sógornöddel,hogy milyen a gyereke.Nevelje meg egy kicsit,legalábbis figyeljes a gyereke viselkedésére.Te lányod,neked van a felelöséged....
2010. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bölcsiben a gondozónők rászólnak a kisfiúra, ha a kislányodat bántja. Esetleg tudnál szólni a gondozónőknek, hogy nem egymás mellé fektessék, vagy ültessék őket.
2010. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaaa, bocsi, úgy láttam 15 hónappal idősebb. Akkor így ok.


Akkor is a férjed beszéljen a húgával, mert ez igy nem állapot. :(

2010. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Olvassatok egy kicsit....

5 hónappal idösebb,nem 15 tel.

2010. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Jól van már, te is olvassál! Már észrevettem.
2010. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a vezetőnővel, hogy ne egy csoportba kerüljenek, ha ezt elmeséled neki biztos megérti. Ha sógornőddel beszéltek abból csak vita lesz, mert ő úgy is a saját gyerekét fogja védeni.
2010. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben helyretenném a kiskölyköt. Ahogy hozzáér a kislányodhoz, fogd meg a két csuklőját, és halkan, suttogvs mondd meg a kölyöknek, hogy ha csak a gyereked közelébe megy, beletaposodv a betonba. Én ezt egyszer megtettem a fiam egyik társával, aki az egész csoportot rettegésben tartotta, az óvónők sem tudtak semmit tenni ellene, de többet az én fiam közelébe se mert menni. Úgy somfordált el, laposkúszásban. Ha engem meglátott, egyből a terem másik végében lapult. De nem sok híja volt, hogy el nem törtem a kezét. Hidd el, nem megy többet a közelébe.
2010. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!