Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van olyan más is, akinek a...

Van olyan más is, akinek a gyereke hidegfront előtt totálisan kifordul magából?

Figyelt kérdés
2 evés lesz a fiam és minden hidegfront előtt (megjegyzem van elég sok belole) elviselhetetlen. Amúgy is akaratos dacos nagyon de mielőtt megjon a hideg borzalom. De ez születés óta van, sőt már hasamban is pörgött ezerrel hidegfrontok előtt majd aludt Utána két napig. Ilyenkor rosszalkodik, hisztizik, üvölt, túl van pörögve, nem akar aludni ellenben faradtsagtol egyre jobban kivan. Éjjel is alig alszik és én is alig tudok tole. Mint akinek elment az esze kb olyan, délre totál kivagyok idegileg tőle. Se szép szóból és türelemből nem ért se semmiből és étvágya is rosszabb. Amikor megjön a lehűlés akkor rengeteget alszik, aranyos, alig hisztizik, sokat eszik. Mintha kicseréltek volna, tart pár napig majd újra jön egy -hideg front és kezdődik előröl. Mit lehetne tenni? Valakinek bármi ötlet? Próbáltam pl a citromfű teát semmi hátasa.

2023. júl. 29. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mind a 2 gyerekem ilyen a szélre


Mar elötte nap elkezdődik, szeles időben meg katasztrófa.

Már a pocakban is érezték.


Fiam 4 éves,talán 1 éve van az, hogy enyhén "gyagyásodik" meg.

Lányom most lesz 2 éves, nála brutál.


Erre megoldás csak az idő


Citromfű teát én nem mernék egyebként gyereknek adni.

2023. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
7 honapos es mar most ilyen hidegfrontnal. Szelnel egyenesen brutalis.
2023. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 6 hónapos lesz, születése óta teljesen kifordul magából amikor szeles lesz az idő. Rosszul alszik, napközben nyűgős, ölben nem jó, hintában nem jó, földön nem jó, nálam nem jó, apjánál nem jó, zene nem jó, éneklés nem jó... babakocsiban még elszundít, de nagyon zaklatott az alvása.


Egész nap dörzsöli a szemét, de 10-20 perceket alszik, cici sem az igazi.


Csak a szélre ilyen érzékeny :( Nagyon sajnálom szegényt, és utálom, hogy tehetetlen vagyok, de még nem találtam meg a varázsszert ami megnyugtatja :(

2023. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen! 9 hónapos kisfiú. Egész éjjel 2 óránként kelt és nappal is folyamat nyűgös volt, még morgott is szó szerint. Tegnap már sejtettem, hogy éjszaka is jól megszívjuk...
2023. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást.

Fitoterapeutának tanulok épp, citromfüvet szabad adni egészen picike kortól a nyugis baba teában amiket árulnak is az van (indiai citromfü) az egy nagyon szolid gyógynövény persze hígabban mint felnőttnek. Nem sok más van amit szabad még azért vam pár kamilla, édeskömény, ekkorának már hárs is hígan és persze nem huzamosan.

2023. aug. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!