Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oké, hogy jön a hidegfront,...

Oké, hogy jön a hidegfront, de ezért feszülök már több, mint 4 órája? 34 hkm

Figyelt kérdés

Olyan a hasam, mint a dob, be vagyok keményedve, de nem fáj konkrétan, csak húzódik, ha felállok le akar szakadni. Tusoltam, magnéziumoztam, semmi hatás. Ittam is, aminek a hatására rengeteget járok mosdóba.

Babám mocorog, kicsit túl sokat is, olyan, mintha lejjebb lenne, de elvileg már irányban van.

Nem mennék feleslegesen ügyeletre, nyugtassatok meg, hogy ha nem fáj, akkor csak egy masszív jósló, és el fog múlni!

Köszi! :)


2020. szept. 16. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok mondani semmi pluszt, csak annyit, hogy velem is így van dettó, 38 hetes vagyok

34 még korai kissé, nem tudsz rácsörögni az orvosdra/szülésnődre?

2020. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szoktak lenni jóslóim, de ilyen sokáig még nem tartott egy sem.

Én a második babámat 38 hetesen szültem. :) De egész más volt ő is, meg az első is. Hármaska most nagyon nehéz, már a közepétől feszülget.

Amivel biztatom magam, hogy konkrétan nem fáj. Amikor szültem, az fájt.

2020. szept. 16. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ugyanez van ma 37.hetes ikerkismama vagyok, holnap én megyek dokihoz majd megnyugtat talán mi ez addig is kitartás mindegyikünknek az ejjelre 😊😊pihengess te is reggelre elmúlik talán 😊😊
2020. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ikrek? Hűha! :) Nem semmi!

Reméljük, tényleg csak a front...

Házimunka hanyagolva akkor, és pihenés indul. Jobb híján.

2020. szept. 16. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
31+5 hetes vagyok ma és nekem is nagyon feszül a pocakom ma. A köldökömnél is érzem azt a furcsa húzó fájdalmat. Baba aktív, mocorog. Biztosan a közelgő front miatt van.
2020. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen kisfiú kislány páros :) nem könnyű már a vége de minden percben imádom 😊😊💓💓🥰🥰nekem is köldök körül is fura érzés volt és extra aktivak, nagyon mondja a nagy lehülés sok babát megkavar kicsalogat szerintem ez a front majd, kitartás csajok boldog babavárást💓💓🥰🥰
2020. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miujság veletek? 😊
2020. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nálunk minden oké, néha kicsit feszül a hasam,sokat mozognak a babák😊veletek?
2020. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mi még este egy ideig szenvedtünk, de aztán sikerült elaludni. (Igazából népi bölcseletre ittam fél pohár bort, aztán odabújtam a kedvesemhez és filmeztünk.) Reggel már rendben voltam, most jó fülledt az idő, nincs sok levegő...

Baba mozog, én meg ülve csinálok mindent, délelőtt aludtam is egyet, és reménykedem, hogy a tegnapi szenvedés nem tér vissza. Magnéziumot és plusz kalciumot is vettem be.

Remélem, mindannyian jól leszünk, pihenjetek ti is, ezt ma túl kell élni, holnapra elvileg vége.

2020. szept. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!