Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Melyik vitamint adjátok SNI-s...

Melyik vitamint adjátok SNI-s gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Rendeltem Morepa halolajat.

Magnézium citrátot veszek.

Szeretnék még cinket,d vitamint,k vitamint,c vitamint, és b komplexet.

Létezik olyan amiben ezek mind megvannak vagy csak külön tudom őket megvenni.

Bioco vitaminokról vélemény?



2023. szept. 3. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél neki. Az én gyerekem szelektív evő volt mindig, eddig két vérvételen volt, ahol mindent is néztek és minden értéke teljesen normális volt, holott zöldséget alig evett egész életében.


A vérképe alapján vitaminozd, különben csak pénzkidobás. Inkább fizess neki gyógypedagógust, vagy valakit, aki korrepetálja. Milyen baja van, amiért SNI státuszt kapott?

2023. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Figyelemzavar. Speciális iskolába jár, foglalkozik velük logopédus, kapnak diszlexia,diszgráfia,diszkalulia meegelőző terápiát, vannak speciális foglalkozások.

Koncentrációs terepáiát.

Igazából a terepáikat megkapja csak szeretném vitaminokkal megtámogatni.

2023. szept. 3. 16:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A vitaminok nem oldanak meg semmit! Attól még ugyan úgy SNI-is lesz a gyereked. Tehát a vitaminoktól nem fog meg gyógyulni. Igazából a kérdésre te magad is leírtad a választ. Ami lényegében, az hogy speciális iskolába jár, és hogy speciális foglakozásokon vesz részt. Mert az SNI is gyerekekkel lényegében megfelelő gyógypedagógusoknak kell foglalkozni. Akik a gyereket úgy mond helyes irányba tereli, és vele együtt a gyógypedagógiai szempontból különleges foglalkozásokkal terepeutálja vagyis gyógyítja. Mást nem tehetsz, mint hogy hordod a speciális iskolába,
2023. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelemzavar. Speciális iskolába jár, foglalkozik velük logopédus, kapnak diszlexia,diszgráfia,diszkalulia meegelőző terápiát, vannak speciális foglalkozások."

Lányom ugyanez, alap vitamint veszek neki a dm-ben és d-vitamint. Próbáltam korábban más dolgokat, halolaj pl., semmi változást nem vettem észre ezektől, viszont jó drágák, már nem vesszük ezeket.

2023. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
4-es! 3-as voltam. Mint írtam a vitaminok önmagukban nem oldanak meg semmit! Az SNI - is Gyerekeket speciális iskolába kell járatni ahol a megfelelő terápiát és a megfelelő képzéseket meg kapják. Vitaminok azok nem gyógyszerek! És a vitaminoktól még ugyan úgy SNI-is gyerek marad.
2023. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

-Eskimo kids halolaj (omega3, omega6, omega9, D és E vitamin van benne)

-Cebion C vitamin


Én ezt a 2 fajtát adom az auti kisfiamnak.

A halolaj csodákat művel vele,azóta sokkal nyitottabb, figyelmesebb és nyugodtabb.

2023. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Cebion, Vigantol télen-nyáron, gumivitamin változó,hogy mit.
2023. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az SNI - is Gyerekeket speciális iskolába kell járatni"


Kell egy fenét!

Egyrészt SNI és SNI között óriási különbségek vannak, lévén az is SNI-s akinek annyi baja van "csak", hogy 2 centivel kisebb az egyik lába és az is, aki értelmi fogyatékos.

Egyébként halolajat elég sokáig kaptak a gyerekeink (egyik sni-s, másik teljesen tankönyvi), egyiknél se láttunk semmilyen hatást. Se alvásra, se hisztikre, se beszédre...stb.

D és C vitamint adok csak.

2023. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi mindent szedtünk és nem hatott, ezért mondtam, hogy felesleges..


Placebo csak, anyuka megnyugszik, hogy jót szednek, akkor elégedettebb a gyerekkel is.


Az idő fog segíteni, illetve ha szerencsétek van pszichiátriai gyógyszer, amit mindenképp próbálj ki. Rossz híre van, de akinek hat, annak csodaszer. Semmi függést nem okoz, csak vele normális a gyerek és sikerélményei lesznek..ijesztőnek hangzik, de nem az!


Vitamin nem fog hatni, nincs vitaminhiánya a gyerekednek, ha nem mutatja a vérképe. Játssz vele sok memoria és reflex-figyelemjátékot naponta egy két órát legalább, inkább arra költs!


Ha pénzen lehetne venni egészséget… főleg ilyen pártízezerért.


A gyp suliban csupa ilyen gyerek van kevés szakemberrel, jót fog tenni neki mellé magánban pszichológus vagy viselkedésterápia vagy koncentràciót igénylő sport, pl falmászás vagy úszás!

2023. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Magnéziumot meg B komplexet a hatalmas megfelelési kényszere miatt is szeretnék,ha már 3ast kap akkor azt mondja,hogy rossz. Mindig mindenben a legjobb, első akar lenni. Nagyon maximalista.

Pszichológusnál és pszichiáternél is voltunk, gyógyszer nem kell neki.

2023. szept. 3. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!