Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen gyógynövénnyel, vitamin...

Milyen gyógynövénnyel, vitaminnal, ásványi anyaggal próbálkoztatok autista gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
Olvastam több tanulmányt halolaj, d vitamin, b komplex, kamilla ... kapcsán. Volt akinek valami használt? Milyen tünetre és mi?
2022. nov. 25. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha bármilyen gyógynövény, vitamin, ásványi anyag képes lenne érdemben segíteni az autizmuson, akkor hidd el, vényre írnák fel az orvosok rutinból.
2022. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt gyógynövényekkel gyógyítani.
2022. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem gyógyításra gondoltam. Hanem pl aki szorongást mutat arra mit alkalmazott? Vagy túl izgatottságra, esetleg figyelem növelése, koncentráció képességre ilyesmi.
2022. nov. 25. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem jók rá a gyógynövények.
2022. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia. A környezetemben lévő, épértelmű autista, de sajnos más problémákkal is küzdő kislánynál a halolajat alkalmazták és jónak találták, illetve tejmentesen étkezett és az is bevált egy ideig. A helyzetet ezek a dolgok nyilván nem képesek megoldani, de enyhíteni a velejáró nehézségeket szerintem lehet.
2022. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az anyatejes gyermeknél gondolom nem kell elválasztani. Vagy igen? Halolajat kipróbáljuk!
2022. nov. 26. 02:07
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Anyatejes? Mennyi idős? És mégis miből gondolod, hogy autista?

Egyébként meg vigyázz, mert komplett iparág épült erre, és sajnos sokan bedőlnek neki, de ezek szélhámosok! Vitamin, gyógynövény nem tudja gyógyítani az autizmust. A tüneteket enyhíteni? Hát nem tudom. Vannak hullámvölgyek és hullámhegyek. Nem gondolom, hogy a vitaminnak bármi köze van hozzá. Tény, hogy télen rosszabb. Fáradt mindenki, sötét van stb.

2022. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Autizmus 3 éves kor alatt nem diagnosztizálnak. Általában 3 éves korú gyereket már nem szoptat egy anya sem.
2022. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A terapeuta javasolta ne hagyjuk abba, mert csak az nyugtatja meg. 2.5 éves múlt, azt mondta max 4 éves korig hagyjam neki. Nagyon szélsőséges a táplálkozása sajnos.
2022. nov. 26. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább teremts neki egy nyugodt környezetet ne, megyógyítani próbáld, hosszútávon sokkal többre jutsz ha biztosnágos környezetet tudsz neki biztosítani
2022. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!