Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon rossz a kisfiam. Mit...

Nagyon rossz a kisfiam. Mit csináljak? 4 éves. Egész nap rosszalkodik. Emiatt ráadásul nehezen tudom csinálni otthon a dolgokat (pl mosogatni, takarítani stb.) mert kb állandóan figyelni kell mit csinál.

Figyelt kérdés
Nem kérek rosszindulatú hozzászólást így is elég rossz ez a helyzet. Van egy 6 éves nővére ő is szokott rosszalkodni de ő jobban lefoglalja magát. Ő nem volt ennyire ilyen rossz 4 évesen. Tudom, nevelni kell, nem kellenek a hasonló válaszok. Szép szó, csúnya szó, ha rácsapok, semmit nem használ. Semmi sem használ. Vigyem el pszichológushoz? Csak másnál nem viselkedik ennyire rosszul. Gondolom ott szépen viselkedne. Nem bírom ezt az egész napos rosszalkodást. Ráadásul éjjel is minimum 1x felébreszt, soká alszik el,nagyon korán (5-6) kel fel minden nap.
2023. nov. 1. 21:37
1 2
 11/18 NTBS ***** válasza:
50%

Imádom ezt a sok liberális embert.

Ne bántsuk.

Régen fegyelmezett a szülő.

Nem lett gond.

Nézzük mi van ma!

jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Ez a régen minden jobb volt hülyeség. Azt is nézd meg, hogy mellette milyen volt azoknak az embereknek (és ezáltal milyen a mai szülő-generációnak) a mentális állapota.

A liberális szót meg kár idekeverni, mert amire te akarod használni, az nem az. Segítek: amire te gondolsz az a ráhagyó (laissez faire) nevelés.

jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia kérdező

Eltelt 5 hónap, történt valami változás azóta?

ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem történt változás..
ápr. 18. 15:46
 15/18 anonim ***** válasza:
És mit tennél annak érdekében hogy legyen változás?
ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Pl?
ápr. 18. 16:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocs átírta: tettél, szóval miken változtattál, hogy jobb legyen?
ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kèrdező a 15 meg a 17 nem èn voltam.

13-as vagyok.

Majd minden helyre kerül egyszer 🙂

Oviba milyen?Hogy viseli?

ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!