Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Páromnak van 1 11 éves lánya.E...

Páromnak van 1 11 éves lánya.Együtt élünk 1 éve. 1hétig nálunk van 1hétig az anyjánál.a viselkedése egyre rosszabb.oda fajult h hazudozik duzzog követelőzik.Üti a saját fejét harapja magát.nem tudom hogy kezeljem mit tegyek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Visszük pszihológushoz.

dec. 4. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az egyértelművé vált hogy azóta erősödnek nála ezek a dolgok amióta elkezdődött az iskola. Mert az anyja munkahelyet váltott és az anyás héten is nálunk volt estig amíg nem tudott érte jönni az anyja. Ugye messze lakik a suli meg ott ahol mi lakunk. Most a hetekben tanítottuk meg buszozni párommal és párom èdesanyjàval. És nem azért mert zavart hogy ott van. De látszott rajta hogy nem jó neki hogy felborult a rendszer. Hogy az anyás héten csak aludni hordja haza az anyja . Amúgy imádja a buszozást :)
dec. 5. 13:08
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Tudtommal 12 éves kortól már erősen figyelembe veszik, hogy a gyerek kinél szeretne élni, ezért én megvárnám, amíg betölti, akkor sokkal nagyobb eséllyel indultok a bíróságon.
dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most már teljesen mindegy a párom úgy döntött menjek el én. Azzal hogy nem akarja hogy tönkre menjek.
dec. 7. 08:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó szöveg… 🤦‍♀️ szánalmas
dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!