Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi történhetett a gyerekkel?

Mi történhetett a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Adott egy 2,5 éves gyermek, aki 3 hete beteg volt és azóta mintha kicserélték volna. Bölcsiben nem aktív, mint volt, a játszón nem érdekli más, csak a hinta. Azelőtt jött-ment a játszón. Bölcsiben jelezték, talán vashiány lehet. Készülünk emiatt vérvételre. Viszont otthon sokat ugrál a kanapén, azelőtt nem szokott ennyit. Tehát nem mondhatni, hogy nincs energiája, és nem alszik el korábban vagy ilyesmi, hogy arra gondolnék nincs energia. Hol tudnám kivizsgáltatni, hogy ez milyen probléma lehet.
márc. 9. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Először labor. Az a legfontosabb.
márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy hülyeség, de: lehet, hogy az egyensúlyérzékével vagy a fülével lett valami? Fôleg, ha náthája volt (hasmenésnél kevésbé merül fel). Rokon kislánynak nagyothallása marsdt vissza egy sima náthàból (szerencsére gyógyítható), felnőtt rokonnak egyensúlyproblémája.
márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nathaja volt és most is azért folyik néha az orra. Remélem a vérből ezt a gyulladást is ki lehet mutatni.
márc. 9. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
2,5 eves es most az a baj hogy csak hintazni akar vagy eppen csak nem azt? :-D ebben a korban egy nap alatt kb 15ször utalnak valamit amit 15ször utanna imadnak. teljesen erthetlen viselkedei formakat mutatnak es valtoznak :-D
márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most elkezdte, hogy nem akar bölcsibe menni. A bölcsiben nem eszik és az udvaron sem játszik. Most emiatt viszem vérvételre.
márc. 9. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább tiltakozik a bölcsi ellen, mert 3 hetet otthon volt és most újra be kell szokjon.

Hinta: valóban lehet egyensúlydolog, vagy ezzel nyugtatja magát. A hinta ugyanis limbikus mozgás, nyugtatja az idegrendszert.

márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De milyen egyensulydolog? Az ágyon kétlábon ugrál.
márc. 9. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Amikor beteg volt, gondolom otthon volt veled. Nem lehetséges, h rosszul viseli pszichésen h megint külön kell lennetek? Lehet h a szeparacioval kapcsolatos nehéz érzései most felelevenedtek. Ha a vervetelbol nem derül ki eltérés, és aggaszt a helyzet, esetleg elviheted pszichológushoz. Nem tudom, van-e a bölcsiben, ha nincs, a területileg illetékes pedagógiai szakszolgalatnal tudsz még érdeklődni
márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nincs mit kivizsgálni, vissza fog szokni a bölcsibe, nem baj ha hintazik.
márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is kizökkentette az otthonlét és újra be kell szoknia.


Az egyensúly gond egyébként valós, nekem is volt egy hörghurut után. De nekem nehezemre esett egyenesen is menni. Valami fülgyulladás típus, de pontos nevére nem emlékszem. De a fül nem fáj, nincs láz stb.

márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!