Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan lehet egy gyermeket...

Hogyan lehet egy gyermeket meggyőzni,hogy ne menjen ki egy szobából,vagy egy házból,hogy ne essen neki semmi baja?

Figyelt kérdés
Tanácsokat,ötleteket kérnék önöktől.
márc. 29. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ADHD részt. Unokahúgom az(szintén 10éves)értelmes kiscsaj, megérti, ha valamit nem szabad. Pörögni bent is tud, attól eltekintve, hogy kicsit nehezebb lekötni a figyelmét nem jelent extra kihívást
márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Lehet valaki a családból nem bírja a zárt ajtókat. Anyám se bírja pedig normális.
márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
#12. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de ezek alapján anyád mégsem teljesen normális.
márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
#13! Így van. Ez lehet kényszeresség vagy klausztrófóbia, vagy más. De mindegyik mentális betegség.
márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 babyboom567 ***** válasza:
85%

12-es válaszoló, sajnos el kell hogy keserítselek, de tényleg nem normális anyád.Az enyém sem.Mindig mindent tárva nyitva kell lennie,simán kinyítja tárva nyitva a bejárati ajtó, az összes ablakot is, pedig tízemeletes panelben lakik, nem egy tanyán.

Nálunk is ADHD-s gyerek van,amit nem akarom hogy elérjen,kulcsos szekrényben van, az ablakokon kulcsos kilincs,az erkélyajtó bezárva és előtte egy fotel.Kicsi korában a konyhát és a kisszobát is zártuk,ezeket már nem kell.

márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
11, az ADHD gyakran csak kísérőtünete az autizmusnak, azok meg gyakran szöknek. hogy miért pont szökni vicces, és miért pont az autistáknál van ez így beállva, azt nem tudom, de külföldön láttam én már spéci erre a célra készített, lelakatolható gyerekágy/boxokat is, mert éjszaka felkelnek és világgá mennek. de attól hogy adhds, még nem lesz autista is, unokahugod simán lehet szellemileg ép, csak kicsit gyorsabb a többinél.
ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!