Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan lehet egy gyermeket...

Hogyan lehet egy gyermeket meggyőzni,hogy ne menjen ki egy szobából,vagy egy házból,hogy ne essen neki semmi baja?

Figyelt kérdés
Tanácsokat,ötleteket kérnék önöktől.
márc. 29. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Bezárod az ajtót?🤷🏻‍♀️
márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet bezárni az ajtót sajnos.
márc. 29. 10:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szereltetsz rá zárat. Bizonyos életkor alatt nincs más megoldás.
márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami elméleti kérdés, hogy ha téged éppel felzabál a medvedisznóember a nappaliban, akkor mit kiabálj Ödönkének, hogy a hálószobájában maradjon?

Mert amúgy meg egyszerű a megoldás, zár, rigli, folyamatos felügyelet. Kamasznál esetleg a telefonja elvételének kilátásbahelyezése.

márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Napi furcsa kérdés. :D
márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 10 éves az a személy akire kell vigyázni,és ADHD-s egyben nem szabad az ajtót zárni sajnos.
márc. 29. 10:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb fiunk ADHD-s auti, ráadásul picinek szökős típus volt. Minden ajtón volt zár, amin nem volt alapból, arra szereltem, reteszt, amire lakatot tettem stb.

Borzasztó időszak volt, de miután egyszer 2 évesen meglépett (kimászott a 1,5m magas kerítesen) a nagyszülőktől, inkább zárat nyitottam zártam állandóan, mint azt a fél órát vagy rosszabbat újból átéljem!

Az ADHD miatt miért ne lehetne zárni? Nyilván nem 24 órára, de ha pl benti program van, akkor mit keresne a kertben, ha kinti, akkor meg minek menne be stb. Bizonyos típusú ADHD-s mellé meg folyamatos felügyelet kell, akkor pedig a felügyelet és zárkózás kombó kell...

márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért ne lehetne adhd miatt zárni?? Pont amiatt kéne.
márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, miért nem lehet zárni. Ki tiltja meg?
márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem zárhatod? Akár kulccsal akár az ajtóra kis görbölőt, hogy ne érje fel.
márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!