Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi por formájában kaptuk a...

Lilla777 kérdése:

Mi por formájában kaptuk a papaverines keveréket, vajon miért, az ugyanaz, mint a szirup?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból kell szirupot készíteni vizet hozzáadva.
2010. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem adtak hasznalati utasitast hozza? Vagyis a gyogyszeresz amikor kiadta nem magyarazta el? Jo lenne felhivni es megkerdezni, foleg ha kisgyereknek kell adni.
2010. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazi figyelmes anyuka lehetsz!
2010. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvos, hogy 20 ml kamilla teában adjam neki oda este egyszer egy nap.

Figyelmes anyuka vagyok, követem az orvos utasításait és közben még itt is utánajártam, hogy mik a tapasztalatok,csak itt mindenki azt írja, hogy szirup, meg naponta 3x,meg üvegcse,meg cseppek stb...

Nehezen issza meg a kamillában, van, hogy kanalanként adom oda neki,ezért gondoltam a szirupot jobban megenné.

2010. nov. 24. 12:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért írod, hogy igazi figyelmes anyuka lehetek!Minek írsz, ha csak negatív dolgot tudsz kipréselni magadból?Ha bal lábbal keltél fel, akkor inkább ne kapcsold be a gépet.Szégyeld magad, nem is ismersz...10 hete fáj a Picim hasa, mmindent megpróbáltam már, gyógytornásznál voltam, 3 gyerekorvosnál, mindennap éjszakázom vele,mindent megpróbálok, hohy enyhítsek a fájdalamin.Ő a mindenem!
2010. nov. 24. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegeny anyuka! Igazan sajnalom, hogy sokan csak rosszindulatbol negativ dolgokat tudnak atadni masoknak valaszkent. Remelem azota Piciked helyrejott!!! A kammilatea tenyleg rossz izu, szegenyke biztos azert nem issza. Megegyszer oszinten remelem, hogy nem faj hasikaja, hiszen kisbabank szenvedese rosszabb barminel...Sok sok sok sok egeszseget es minden jot kivanunk Nektek. En es a kislanyom
2010. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!