Miért ilyen az öcsém?

Figyelt kérdés
Öcsém 6 éves nem rég volt elősször fogorvosnál.Nagy lyuk van a fogába gyökértömést kéne csinálni.De ő nem engedi.Már 2.-jára jönnak haza úgy apukámmal,h nincs megcsinálva a foga. zsibbasztót már beadták neki inekcióval ami jobban fáj mint maga a tömés,fúrás, de tovább nem engedte,h folytassák a kezelést.Síe,ordít és azt találja ki,h a szemébe világít a lámpa,h ő nem tudja kinyitni nagyra a száját.A fogorvos már kezd lemondani róla de berakott neki 1 utolsó programálást.Pedig tényleg kedvesen és szépen bántan vele meg mi is.Tegnap is, mind 2-en lettünk volna programálva de én már nem jutott sorra mert a tesómmal fél órát foglalkoztak a semmiért.Úgye a zsibbasztót meg ezeket ki kell fizetni,úgy,h semmire nemjutottunk.De hiába pocsékuljuk rá az időnket( a család,fogovos) mert nemlehet rá hatni,el lett tiltva a számítógéptől mert úgye el van kényesztettve a drágaság és eddig nagyon sokat gépezett.A szülinapja is most lesz,igazából most lesz 6 éves.De addig nem kap ajándkot és addig büntetésbe van,amíg nemengedi,h kezeljék.Azt szeretném kérni,h segítsetek,h hassznk 1 ilyen értetlen, makacs és érzékenygyerekre?Mit kéne tenni, mert így mindenkinek rossz?
2011. jan. 13. 19:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
boccsi ha hosszúra sikeredet és boccs a helyesírási hibákért ha vannak...pszihológusok segítségét is kérném ha vannak az oldalon...
2011. jan. 13. 19:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Aztnem írtam,h mindezek előtt mikor voltunk kontrolba már akkor csinálta a fesaztivált pedig csak belenéztek a száhába.És 1xen hiába beszél vele bárki is még csak nem is érdekli a dolog,nem érdekli....
2011. jan. 13. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fáj is neki vagy csak észrevették hogy lyukas és kezelni akarják??

Mert ha nem fáj neki akkor várjatok addig amíg nem fáj neki hátha a fájdalom hatására megengedi a kezelést.

2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is csináltam ilyet, de én már az injekciótól féltem.

Egy hét kemény fogfájás és önként,dalolva ül a székbe. Ne is stresszeljétek vele, és szóba se hozzátok. Majd elkezd panaszkodni.

2011. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pont ezt ajánlottam apámnak aki azt mondta,h ez nem jó mert ha elkezed neki fájni meg fog tőle őrülni,ráadásúl ha éjszaka fog neki fájni nem lesz hová menni vele...mert nagyon nagy a lyuk és az a helyzet,h egyik éjszaká már fájlalta de...azóta semmi
2011. jan. 14. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne várjátok meg semmiképp amíg fáj,mert akkor valószínűleg késő lesz és akkor ki kell húzni.Ezt nyugodtan mondjátok el neki is,meg azt is ha húzni kell az nagyon fáj.
2011. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi..probálkozunk
2011. jan. 15. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
üljetek le beszélni vele.
2011. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt csináltuk de mondom,h nem lehet rá hatni
2011. jan. 16. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el vele többen és segítsetek a fogorvosnak megnyugtatni a gyereket. 6 évesen még nem fog önként és dalolva senkinek engedni a szájában turkálni szép szóval sem,úgyhogy ha tömött fogat akartok neki,akkor fogjátok le és nyugtatgassátok. Jah,szerintem nem értetlen,nem makacs és nem érzékeny jobban az átlagnál.
2011. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!