Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 6 évesen kislányomnak az...

A 6 évesen kislányomnak az öcsém vagdossa a kezét és rosszra tanítja. Mit tegyek? 38 éves anyuka.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Én a közelébe sem engedném,az öcséd egy beteg!
2011. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Ne hagyd őket kettesben!!!

2. Beszél öcséddel és a lányoddal!

3. Beszélj a szüleiddel!

2011. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Öcsémmel nem tudok beszélni, mert nem akar. Lányom fél Tőle.

Szüleink meg más városba élnek.

2011. jún. 11. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek kezéről látleletet vetetsz, és feljelented az öcsédet.

Basszus, hát bántalmazza a gyerekedet!!!!

Mi van, ha egyszer kicsit jobban megvagdossa, és elvérzik, mire hazaérsz???


Ki nem sz.ja le, hogy családtag, ha molesztálná, akkor is fel kéne jelenteni!!!


Az én öcsém lenne, már felkentem volna a falra, és foga nem marad. Mi az, hogy nem akar beszélni?? Majd beszélgessen a rendőrökkel az ilyen agyhalott .... semmire kellő .... f...!!!


Hogy lehet kérdés, hogy mit tegyél???

2011. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom remélem ez a kérdés kamu. Ha mégsem az sürgősen csinálj valamit!!!! Miért merül fel benned egyáltalán a kérdés, hogy mit csinálj.. én az első ilyennél úgy tökön rúgtam volna, hogy a golyói a torkán jönnek vissza.. Egyből feljelentés és a gyerekem közelébe nem engedném többször... nem értem, hogy ezt te hogyan hagyhatod.. persze, hogy fél tőle szerencsétlen gyerek.. hiszen vagdossa!!!!!!!!!!!!4 Hogy lehet valakinek ennyi esze... tudod ugye, hogy így akár lelkileg is sérülhet a lányod????? Az apuka hol van, ő tűri, hogy így bánjon öcséd a lányoddal.. mióta tart ez?
2011. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kioktatást, pontosabban úgy értettem mit kéne még tennem. Mert a gyerekem még jó hogy védem. Elváltam, de mindegy. Kislányomon kivül vannak még gyerekeim. Én se tartom magam jó anyának, de azért tudom hogy mit kell tennem, csak rosszul fogalmaztam meg. Nem kell egyszerre szidni.
2011. jún. 11. 20:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, és a gyerekem már előtte eltiltottam az öcsémtől,de nem hallgatott rám.
2011. jún. 11. 20:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég makacs és hisztis. Már nem egyszer mondtam Neki, és kiderült hogy most se akart menni, csak az öcsém.. És miért ne szüljek több gyereket? Kiváncsi lennék nektek van-e gyereketek.
2011. jún. 11. 21:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Az öcséd hány éves?
2011. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek...6 éves a lányod,és nem elég,h eltiltottad az öcsédtől??Egyszerűen nem engeded el vele,sőt,az öcsédet be se kéne engedned a lakásodba.Nem 16 az a kislány,h egyedül járkáljon,elméletileg vele vagy ha megy valahova,nem?Hacsak nem laktok együtt az öcséddel,elég egyszerűen el lehet őket választani.
2011. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!