Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves gyerek mire vágyik...

10 éves gyerek mire vágyik ajándéknak? Öcsém az.

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szülinapja,10 éves,nincs ötletem.

egyszerre van anyáéval,neki van ajándék.

Jövő hét végén hozom el magamhoz,megyünk mindenfelé,mondtam hogy csinálunk amit akar,reális keretek közt veszek neki amit akar,ha már szülinap.

De ha már felköszönteni megyek őket,akkor neki is kellene valami.

De mégis mi? Játékhoz már nagy,torta leszüveg borhoz még remélem kicsi :) :) (bár mostani ilyen korúnál már nem lepődnék meg)

Anya azt mondja nem kell semmi öcsémnek,majd jövőhéten.De magamből kiindulva én vártam volna valamit,ha már anya is kap...

Segitsetek...

24/N


2011. aug. 6. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Szerintem szervezz meg neki valami jo programot: Aqua park, Vidampark, Allatkert, Tropi, Csodakp... menjetek el oda eggyutt es erezzetek jol magatokat. Ha ugyes vagy jol kihasznalva az idot tobbet is szervezhetsz egy napra. Este vagy amikor hazajottok johet meglepetesbol torta meg ilyenek. Persze amikor elhivod meglepetes legyen es olyan ami erdekli! remelem segitettem :)

2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vmi konkrétat nem tudnál mondani, hogy például mit szeret, mit csinál a leggyakrabban, szeret-e tanulni vagy nem, miket szokott nézni TV-ben...:)

Amik eszembe jutottak: puzzle, társasjáték, könyv, DVD, számítógépes játék, legó, felfújható ugrálós labda(mi imádtuk :D), esetleg dinós figurák, kisautók (öcsém még ekkor is megőrült értük :D), vagy nemsokára suli lesz, akkor arra tolltartó a kedvenc mesefigurájával, vagy ugyanilyen füzet, füzettartó...

Ha pedig végképp nincs ötleted, akkor egy ajándékkosár(-csomag) édességekkel telepakolva :)

2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jövő hét végén péntektől vasárnapig csak vele van szervezve mindenféle program,várjárás,strand,koncert,meg megveszem amit meglát,nálam lesz (bár remélem nem a gépet akarja majd bujni)


Fogalmam nincs mit szeret,sok éve nem lakom velük,3 havonta ha hazajutok.

Horgászni szeret,ennyit tudok,de ahhoz mindene megvan,elkényeztetett gyerek,kinyitja a száját és megkap mindent...


Ami eszembe jutott: van akváriuma: kapna bele egy aranyhalat? és akkor jövöhéten én leszek az aranyhalacska aki teljesiti a kivánságait :)

Egyszer 10 éves ugyis

2011. aug. 6. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
fizess elő neki egy pecás lapot v vegyél neki egy pecás könyvet
2011. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 :) :) :) ***** válasza:
Hátha már megvannak a programok akkor legyen az az ajándék és mikor mégy akkor vigyél neki egy csokit és mond meg hogy a többit "megkapja" mikor nállatok lesz :)
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az aranyhalas ötleted! :)

Végülis most csak jelképes ajándékot kap, hiszen mikor nálad lesz, sokmindent csináltok majd (bár nem tudom mennyibe kerül egy aranyhalacska)

Szóval szerintem tuti jó ötlet! :)

2011. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az aranyhal jó ötlet, de mekkora az akvárium? Milyen halak vannak benne? Mert lehet, nem élne meg benne, vagy a többi nem viselné el...:) Akkor inkább más halat, de ha szereti a halait, akkor az jó ötlet, mert vannak nem túl drága, de mutatós halak. Csak kéne tudni, milyenek vannak neki:)
2011. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy 10 éves nem nagy a játékhoz


Lego

vmilyen játékprogram

vmi sporteszköz: görkori, roller, stb


mire vágyik nagyon?

mit szeret csinálni?

2011. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10 évesen már nagy a játékhoz,nem olyan mint pl én voltam 10 évesen.


maradtam a halacskánál,megmondtam a kereskedésben hogy milyenjei vannak,és azokhoz valót adott,nem aranyszinű,hanem narancssárgás,de megteszi aranyhalnak :)

800forint volt egyébként


drágább dolgot magamtól nem akarok,mert ha már van lehetőség,válasszon ő magának amiket szeretne

(fog is,de hát kire költsek ha nem rá)

2011. aug. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!