Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bebi sitterkent dolgozok egy...

Bebi sitterkent dolgozok egy csaladnal.8 honapos a pici es nem akar enni es ha igen undorodik, oklendezik, sir. Valami trukkre lenne szuksegem. Van valakinek valami otlete?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha a kicsi még szopik, akkor nagy bajban vagy, mert az ilyen babáknál előfordul, hogy amíg a cicit is megkapja, addig még nem nagyon hajlandó mást enni, néha még cumisüvegből sem. Talán próbálj meg cukrot tenni az ételbe, mivel az anyatejnek cukros víz íze van. Néha azért van ezeknek a babáknak is kedvencük. Próbálj rájönni mi az. Már 8 hónapos. Az ekkora gyerekek szívesen rágcsálnak. Ellenőrzéssel adj neki kenyérhéjat vagy babapiskótát. Ez be szokott jönni.
2011. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert vigyazni a kenyerrel...van eggyaltalan foga? Mindenfelet ki kell probalni hogy mit kedvel, biztos van neki megfeleleo kaja, edes gyumolcspepet szoktam en adni, pl fottzoldsegek(sargarepa, krumpli,stb,kis csirkemell husi darab, alma)tobb legyen az alma,(fozve, osszedaralva) na igy mindig megette az en lanyom, vannak mar nagyon fincsi babakajak, vagy ezeket sem eszi eggyaltalan? Az en lanyomnak meg nem volt foga csak 10 honap utan kezdtek jonni, sokaig nem ette meg, oklendezett darabos kajaktol, igy pepet kell adni.
2011. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

csak gyanítom (az ékezetek hiányából), hogy Angliából írsz. feltételezem a kisbaba nemsokat szopott, hanem tápszeres. kezd el inkább úgy, hogy nagyobb lyukú cumisüvegből adod a folyósabb főzeléket, stb.-t.

és mindig ugyanabból az ételből pár kanállal. és utána fokozatosan módosítsd az arányt a kanál és cumisüveg mennyisége között (remélem érthető).

ha ez nem megy, akkor marad a tömés. öledbe, keze lefog feje fölé tartod a kanalát, hogy fölnézzen és zutty be. így kb. 5-8 kanál az eredmény.

2011. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,igazad van kulfoldon vagyok spañolban.mar 6 honapos kora ota nem szopik. sajna nincs szivem eroszakoskodni vele es az anyja se orulne neki. lehet hogy esetleg unalmas neki a zoldsegpep? mar erre is gondoltam de az anyja nem nagyon akarja szuneteltetni. pedig ajanlottam neki hogy ,mi lenne ha par napig kihagynank,es csak tejet,azaz tapszert es gyumolcsot kapna? vagy elhuznank az etetesi idot legalabb 1 oraval kesobbre. az alvassal is gondd van ,csak rovideket,kb 20 perceket alszik es szerintem ,mindig almos is. ejjel alszik de nappal alig-alig.es el is van kapatva picit mert csak kezbe szeret lenni. van mar alul 2 foga.de meg maszni nem akar.vuhhh! egy kicsit nehez eset.hat ez a helyzet.
2011. jan. 15. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Zöldségpép??????? Az én kisfiam csak akkor kezdett el enni igazán, amikor már hús is volt benne. Ha engedik, akkor egy kis csirkemellet vágj kockákra és tedd fel főni. Habozd le, majd tegyél bele répát, krumplit, brokkolit, fokhagymát, vöröshagymát, meg ami épp van, és eheti. Tegyél bele kicsi sót és ha megfőtt (elég gyorsan) akkor pépeld le. Ez nekünk be szokott jönni. A cumisüveges dolog jó szokott lenni. Van külön főzelékes cumi, ezen a sűrű dolgok is lemennek. Ha van foga, akkor majszolhat babapiskótát felügyelettel.
2011. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OKE,DE TE MEG VIGYAZZ A SOVAL MERT AZ NEM AJANLATOS A BABAKNAK.MINDENNEK MEGVAN A MAGA SOTARTALMA. HA GOZBEN PAROLOD A ZOLDSEGEKET AKKOR NEM FOZOD KI A FOZOLEBEN ES SOKKAL IZLETESEBB.
2011. jan. 16. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!