Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2-HETES kisfiamnak jobb...

2-HETES kisfiamnak jobb oldali sérve van. Valami gyógyászati segédeszköz vagy valamilyen módszer, hogy le kötsem? és hol kapható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem orvos nélkül akarod megoldani ????????????
2011. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így születtem, 7 évesen műtöttek meg, de mindig nézegette az orvos.
2011. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
orvos már látta és három honap mulva müteni akarja! és adidig
2011. jan. 20. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszélted vagy beszéled meg?
2011. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vékony pólya? Gyógyászati segédeszköz boltban, vagy patikában, drogériában kapni. Vegyél kapcsot is, és nem kell a legvastagabbat(pólyát).Olyat vegyél, amit többnyire csuklóra javasolnak, az elég vékony, nem az a cél, hogy kiszorítsd belőle a szuszt, a vékony jobb több rétegben, mint a vastag egy rétegben! Ha hosszú a tekercs, nyugodtan vágd el, nem kell centi vastagon halmozni a rétegeket!

Sűrűn, és szélesen tekerd fel (ehhez hosszú kell, de mint mondtam, lehet, hogy az is sok, és lehet, hogy az is kevés, sok féle kiszerelés van, majd segít a patikus)és óvatosan a kapoccsal, nehogy megszúrja magát!(Ez két kis kampó, gumival összekötve, amit a textilbe akasztasz bele, ha jól rakod fel, kizárt, hogy lejön, de egy kisgyereknél jobb vigyázni, nehogy az legyen, hogy sérve van, és még meg is szúrod!) Ha aggódsz, akkor ne is kapcsot használj a rögzítésre, hanem sebtapaszt (nem azt, amelyik gyors kötöző, és géz van beleragasztva, hanem az a régi textilcsík ami ragasztós felület, és gurigában van. Bőrbarátabb változata a mefix-ez egy márkanév, egy olyan tapasz, ami alá kell géz, elég széle, de vékony, rugalmas, és lélegzik alatta a bőr.

Szóval: pólya+pólyakapocs/sebtapasz

Ha pedig kidudorodik, meg kell emberelned magad, úgy fektetni, hogy segítsen a gravitáció, és finoman visszanyomni! Barátomnak felnőtt korában volt köldöksérve, és hányingere lett, ha kijött, de gondolom az orvos is mondta, hogy az ilyesmi nem játék...

2011. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha két héten belül műtik, akkor nem para, gondolom még nem mozgolódik sokat, szerintem elég lenne egy vastagabb nejlonharisnya szárát elvágni, több rétegűre venni, és ráhúzni a kis derekára. (feltéve, hogy nem pálik be a bőre, és nem gombásodik be...

lehet, hogy a pólya mégis jobb lenne...

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és a pólyát csak hideg vízben szabad mosni, mert másképpen tönkre mennek benne a vékony gumiszálak, amik a rugalmasságát adják....Valószínű, hogy izzadni fog alatta, oda is mehet majd hintőpor. (ha látod, hogy izzad)


(Az vagyok, aki azt a hosszút írta)

2011. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és pólya alatt nem azt értem, ami csipkés, és cuki, amiben el lehet vinni a gyereket keresztelőre, hanem kötözőpólyára gondoltam. Ha eleinte béna vagy a dologban, akkor neked való a Peha-haft. Valahol a géz, és a pólya között van, előnye, hogy rugalmas, és tapad, tehát könnyű a felhelyezése. Hátránya, hogy nem olyan erős, és nem olyan rugalmas, mit a pólya, és hamarabb ki kell dobni...

Menj be a patikába, vagy a gyógyászati segédeszköz boltba, és vitasd meg a gyógyszerésszel, hidd el, nem hülyék ők...

Itt egy link, de ha célzottan keresel a neten, rengeteg online üzletet találsz. [link]

2011. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!