Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lehetségese az hogy van...

Lehetségese az hogy van valami külső jel de még sincs Down szindrómája?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérni, ugyanis a kisfiam 30 hétre született és azt mondták hogy talán Down szindrómája van. Kicsi az orrgyöke de nekem az nem volt feltünő mert a nagyfiamnak is olyan volt és teljesen egészséges. Semmilyen szervi betegsége nincs. Egy hét mulva várjuk az eredményeket de nagyon izgulok.
2011. febr. 1. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szem redői milyenek? Ha vannak, sajnos Down-os.Az orr,és az alsó szemhély között vannak e redők?
2011. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ultrahangon nem mérték le a nyakát? Már nem emlékszem, hogy a szélességét, vagy a hosszúságát mérik ilyenkor, de abból meg lehet állapítan. Egyébként szerintem a szeméből egyértelműen látszik.
2011. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

* Lapos arc

* Ferde (mongoloid), egymástól távolabb ülő szemek

* A szemek sarkában található ún. mongolredő

* Benyomott orrgyök

* Kicsi orr

* Elálló fülek

* Barázdált nyelv

* Tenyéren áthaladó barázda (a tenyér és a talp sűrűn-kuszán barázdált, ez az ún. majomredő)

* A nagylábujj és a mellette lévő ujj közötti rés

* Egyenes haj

* Rövid végtagok

* Alacsony növés



Tapasztalod valamelyiket?Remélem semmi gond nem lesz!

2011. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem írnád meg nekünk, hogy mi lett a végeredmény?
2011. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pénteken kapok eredményt, de már majdnem biztos vagyok benne hogy az, de ami vigasztal az hogy nincs semmilyen betegsége megvizsgálták, és nagyon jol fejlődik most két honapos és a két honap alatt 2 kilot hizott és 11 cm-et nőtt, nincsen izomgyengesége sincs. Azt mondta a gyerekorvos hogy ugy fejlődik és viselkedik mint egy egészséges. Megirom pénteken az eredményt.
2011. febr. 2. 13:12
 6/24 anonim ***** válasza:

15.45-ös válaszolónak:a tarkóredő mérés SEM 100%-os vizsgálat!

Kérdezőnek:remélem minden rendben lesz,drukkolok!2 gyerekes anyuka

2011. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen gondolom, hogy nem 100%-os, de legalább egy kiindulási pont. Én csináltattam dns vizsgálatot anno, pont azért, hogy 100%-ra menjek.
2011. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A dns teszt megmondja. Bízz benne, hogy minden oké lesz!
2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha mégis beigazolódik, amitől tartasz, akkor is valószínűleg továbbra is szépen fog fejlődni, és élhet Ő is normális életet. Vannak a Down-on belül is fokozatok.

Nagyon drukkolok Nektek, majd írd meg kérlek, hogy mi lett az eredmény!

2011. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy milyen érzés bizonytalanságban lenni, hogy beteg-e a gyermek vagy nincs baj. Drukkolok nektek!
2011. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!