Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másik kérdésből fakadóan:miért...

Viki233 kérdése:

Másik kérdésből fakadóan:miért van az hogy míg minket (20 fölöttieket) ha bajt csináltunk, visszabeszéltünk felpofoztak és tanultunk belőle addig a mai nevelésben a pofon és az elverés felháborító?

Figyelt kérdés
Nézzétek példának a mai fiatalokat akik meztelen képeiket teszik ki közösségi oldalakra,vagy rosszabb...Őket hogyan nevelik akkor?
2011. febr. 7. 19:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos a liberalizmus elharapódzott hazánkban is. Nekem megdöbbentő az volt, hogy a Dévény módszert azért nem használhatják más országokban, mert sír tőle a gyerek. Amerikában pedig már nem lehet hivatalos papírokon kiírni, hogy anya és apa, hanem csak azt, hogy szülő, mert a homoszexuális szülőkre nézve ez megkülönböztetés. És még sorolhatnám. Nem vagyok híve a gyerekverésnek, de néha bizony kell a fenyítés ahhoz, hogy tinédzser korban megfogható legyen a gyerek.
2011. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
én is így értettem előttem szóló de látom h sok begyöpösödött agyu ember inkább hagyja a fejére nőni a gyereket aztán meg később sír h de rossz a gyerek mit csináljon vele.nah az megérdemli.
2011. febr. 7. 22:42
 3/24 A kérdező kommentje:
elsőnek:akkor pattogj ha ki írod te is a neved.sztem te tökre nem érted ezt mert lehet téged is úgy neveltek h sehogy.....
2011. febr. 7. 22:43
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
ma 22:14 hogy jönnek ide a melegek?
2011. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem izgat, hogy szabad-e, vagy sem. Mikor a gyerekem megpróbálkozott a hisztivel, és a szép szó nem hatott rá, bizony vittem a zuhany alá, és a hideg viztől megnyugodott, és utánna érdekes módon lehetett vele tárgyalni. Többet nem hisztizett. Mikor a fiam focizni próbált a szobájában, és lerúgta a csillárt, bizony akkora pofont kapott, hogy a fal adta a másikat. Többet nem próbálta ki a dolgot. Az első hazugságnak is egy jókora nyakleves lett a jutalma. Az sem lett szokásuk. És nem félnek tőlem, minden gondjukkal hozzám fordulnak, vagy most már, mivel szépen lassan felcseperednek megpróbálják maguk megoldani. A fölösleges erőfitogtatásnak, és gyerekverésnek nem vagyok hive, nem is tennék ilyet a gyerekemmel. De néha 1-1 jól irányzott anyai (és nem apai, mert az ő kezük erősebb, és nem érzik annyira nagynak amit adnak, pedig óriásit tudnak adni...) pofonnak a pártját fogom.
2011. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
egyetértek veled .nem helyes állandóan verni, de néha kell.sokan ezt nem fogják fel mert úgy gondolják h helytelen bántani a gyereket.és azokból a gyerekekből lesz a sok idióta magamutogatós tizenéves mint napjainkban.jó vannak kivételek de eléggé ritka.
2011. febr. 8. 13:32
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
bocs, de én 30 voltam tavaly aug-ban, és engem nem pofoztak, nem vertek soha, mégse rakok ki magamrl meztelen képeket a wiwre, ha lett volna iylesmi kamaszkoromban akkor sem tettem volna. a makarenkói pofonnak nem vagyok ellene, de minden egyébnek igen! nem ezen múlik, hogy milyen lesz a gyerek! az agresszió agressziót szül!
2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jó de én a mai kamaszokról mondtam h kitesznek olyan képeket.
2011. febr. 8. 15:09
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
értem én, csak te azt állítod, hogy akit nem pofoznak meg, vernek meg néha, (mint pl. a te generációdat) az csinál ilyenekt. na most én eggyel még régebbi generáció vagyok mint te, és már engem sem veréssel neveltek, sőt a barátaim, ismerőseim közül se vertek senkit gyerekkorában), mégsem csinálok ilyet. tovűbbra is azt mondom, hogy nem verésssel, pofozkodással kell nevelni.
2011. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Tudod, én majdnem felvágtam az ereimet azért, mert vernek! Pedig nagyon fiatal vagyok még a depresszióhoz, de már belevéstem a kezembe egypár dolgot -.- Ha még többet vernének és nem lenne pasim, akkor valszeg már nem élnék. És ez csak "egy kis apai pofonnal" kezdődik.


Köszöntem.

2011. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!