Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan amit bánsz a gyereke...

Van olyan amit bánsz a gyerekeddel kapcsolatban? (dá-dá, pofon, fenékre verés, kiabálás. Stb)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze. Nap mint nap. Borzasztó indulatos és türelmetlen vagyok. Igyekszem uralkodni magamon, de az a jellemző, ha rosszul indul egy napom, akkor nem bírok kilépni belőle.

Amikor lehetséges, bocsánatot kérek tőlük.

Testi fenyítést nem igazán alkalmazok, mondhatni soha, de szerintem a kiabálás és a harag rosszabb.

2011. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, van...bár az enyém( ek) már nem babák kategória...

Tizenéves mindkettő.Mindig azt mondtam, hogy ti csak tanuljatok, pihenjetek.Mindent megcsináltam.És most hogy már nagyobbak,nem természetes nekik hogy segítsenek.Nem azt mondom, hogy nem csinálnak semmit sem, nem segítenek, de nem úgy, mintha kezdetektől erre lettek volna szoktatva...

főleg a fiú.Úgyhogy ezt másképp csinálnám.Soha nem vertem meg őket, így ezzel kapcsolatban nincs mit máshogy csinálni, megbánni.

2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a testi fenyítés rosszabb ezerszer! Vannak esetek, mikor érthető, ha a gyerek kap 1 pofont pl., de én magamból kiindulva sokkal rosszabbul éltem meg, ha kaptam, mintha csak ordítoztak volna velem. Egyébként meg sok gyerek le se sz*rja, mit beszél neki a szülő, még ha szidja is.
2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hajjaj!Épp tegnap mondta apa hogy egy kicsit halkabban kiabáljak már a gyerekkel mert úgyis megérti ha akarja!Hát mondom milyen már az ha valaki halkan kiabál,de elgondolkodtam rajta hogy tényleg úgy felemelem a hangom néha hogy szegény gyerek megretten:( na ezt bánom úgyhogy ezután jobban odafigyelek magamra,legalábbis megpróbálok,csak az a bibi hogy dackorszakát éli a fiam és elég nehéz nem kiabálni ha valamit hatodjára sem ért meg!
2011. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...1 évesek ikreim,a fiú nagyon hisztis,és nem egyszer rákiabáltam már....
2011. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is szoktam a 2 éves rosszcsont fiamra kiabálni, na és? nem lesz semmi baja, amúgy meg szembe röhög ha szakad a cérna és valami nagyon rosszat csinál amit tudja hogy nem szabad és még is csinálja és 20szor szóltam akkor kap a pelusra is egyet vagy a kezére...


az vesse rám az első követ akinél soha nem borult ki a bili és mindent mosolyogva elmagyaráz 25-ször a gyerekének..


na a válaszom a kérdésre nem szoktam meg bánni hogy rá kiabálok, de mindig mondom magamnak hogy legközelebb nem figyelek rá és abba hagyja, de ez mit sem ér, akkor megy és csinálja a következő rosszaságát

2011. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszer rákiabáltam...azóta esz a fene!
2011. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Egy ember van a világon, aki pillanat alatt ki tud hozni a sodromból. Ő nem más, mint a 9 hónapos kisfiam. Őt szeretem a világon a legjobban és mégis. Sokszor rákiabáltam már és szerintem fogok is. Persze mindannyiszor megbánom.
2011. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az öszinte válaszokat. Legalább nem csak én szoktam ordítani ha elszakad a cérna....
2011. márc. 28. 08:41
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
9 hónapos baba mit tud csinálni,hogy úgy kihoz a sodrodból,hogy kiabálsz vele???Úristen mi lesz akkor ha 2 éves kora körül jön a hiszti és a dackorszak!
2011. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!