Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másik kérdésből fakadóan:miért...

Viki233 kérdése:

Másik kérdésből fakadóan:miért van az hogy míg minket (20 fölöttieket) ha bajt csináltunk, visszabeszéltünk felpofoztak és tanultunk belőle addig a mai nevelésben a pofon és az elverés felháborító?

Figyelt kérdés
Nézzétek példának a mai fiatalokat akik meztelen képeiket teszik ki közösségi oldalakra,vagy rosszabb...Őket hogyan nevelik akkor?
2011. febr. 7. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Mégis mi történik ha kirak egy ilyen képet ne nézd ennyi.
2011. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez is a rendszerváltásnak tudható be szerintem.
2011. febr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem csodálkozok ezen azok után, hogy a neten (index.hu), a tévében csúnyán beszélnek, tiszteletlenek egymással még a mesefigurák is... h főműsoridőben is undorító dolgokat mutatnak (pl. comedy central-on szokott lenni h hányja a paradicsomleves betűit, meg böfögi az abc-t...)


Mindenesetre a szülőknek példát kell mutatniuk, de a kamaszok lázadás korszaka úgyis felborít mindent.

2011. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
igen így van utolsó, a tom & jerry erőszaka is egy pszichopata generációt nevelt fel, szerintem nagyon is a tomasz és barátai teszik a gyereket életképtelenné a valós életre
2011. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
most felháborítóak ezek a képek, de ha vajon lett volna internet a szocializmusban ugyan neked lettek volna ilyen képeid? (hááá persze hogy nem, hiszen te egy megtestesül példamutatás voltál)
2011. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 TKI Ibolya ***** válasza:
Én mindig a falnak megyek az olyan szülőktől akik azt mondják liberálisan nevelem a gyerekem.Ez azt jelenti pl,hogy a játszótéren símán elveszik a másik játékát kérdezés nélkül mert csak meg akarja nézni a gyerek és ha merek szólni még én vagyok a rossz szülő mert miért várom el a 3-5 évestől hogy kérjen.Ezekből a picikből lesznek utána az olyan tinik akik azt hiszik nekik mindent szabad mert anyuci inkább ráhagyott dolgokat csak ne hisztizzen a gyerek.A gyerek nevelést nem 6 évesen kell elkezdeni iskolába menetel előtt mert az már régen késő.Már az 1 éves gyereknek is meglehet mindent magyarázni a saját szintjén de az anyukák többsége inkább elbabásítja a gyereket mint hogy értelmesen beszéljen vele.Aztán meg csodálkoznak hogy mi van ezzel a gyerekkel miért csinál dolgokat amikor én úgy szeretem és mindent megadok neki amit kér?Ide vezet a fene nagy liberalizáció,hogy a mai tinik szarnak a fejünkre,neveletlenek és kétes az értékrendjük.Ha én tini koromban ilyen fotókat pakoltam volna fel magamról a netre mint manapság a tinik apám pépesre vert volna és a lányomra is ez vár ha megteszi komolyan egy két anyai és apai pofont biztos kapna.De sajna a szülőket vagy nem érdekli mit csinál a gyerek vagy a robotolás miatt nem tud oda figyelni rá.Bár ez sem mentség mert az én szüleim is sokat dolgoztak de rám mindig volt idejük!
2011. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20 feletti vagyok, sokszor felpofoztak, ha nem úgy viselkedtem ahogy kellett volna, és FELHÁBORITÓNAK tartom. Verve, erőszakkal, üvöltve, nem lehet nevelni, csak gyűöletet kelteni. Én biztos nem ütnék meg egy gyereket.
2011. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Picur27 ***** válasza:
Felnőtt vagy, nem tud semmit tenni ellene a gyerek, nem tud védekezni. Gratula és szülőnek mondod magad! Szánalmas!! Apám nem egyszer vert meg annyira hogy eltört bordám, vagy kórházból kellett kihozni. Iszonyat nehéz volt feldolgozni ezeket a dolgokat. 17 éves vagyok és néha most is megesik hogyha látok egy szülőt az utcán aki megüti a gyerekét, legszívesebben oda mennék és ugyan azt megtenném vele amit ő a gyerekkel! Mindenképpen valamilyen nyomot hagy bennünk az ha megütnek.(bármiért is kaptuk, megérdemeltük, vagy nem)
2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Most figyeljen ide aki nem értette meg a kérdésem!!!!Kicsit már unalmas h jajj ne verd a gyereket mert ez van meg az van....

Elöször is : NEM AZT MONDTAM H ÚGY VERD MEG A GYEREKED H KÓRHÁZBA KERŰLJÖN EMIATT!!!!!!HANEM H NÉHA PÁR POFON VAGY SEGGRE VERÉS NEM ÁRT!!!!FELFOGTÁTOK VÉGRE????

Másodszor: Hol mondtam én szülőnek magam utolsó előtti?????????Csak azt mondom h ha lesz gyerekem és nem érti a szép szót akkor lesz pár alkalom h megpofozom!ennyi...

Harmadszor:Aki képes úgy megverni a saját gyerekét h az kórházba kerüljön az egy ÁLLAT!!!Azt én úgy megkínoznám...

Szóval remélem végre megértette az is aki eddig nem...

2011. febr. 25. 08:33
 20/24 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani, hogy arany középút...
2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!