Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak a fiammal? Ma...

Mit csináljak a fiammal? Ma hazajött fekete festett körmökkel.

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok akadva. Miért teszi? Ő maga sem tudja, csak bámul rám, ahelyett hogy válaszolna!
2011. márc. 4. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Fogadd el így a fiadat, mást úgy sem tudsz csinálni!
2011. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd rá. Te nem voltál kamasz?
2011. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2011. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad? Milyen stílusa van?
2011. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

13 éves

és elég lányosan viselkedik, talán emo vagy valami más

2011. márc. 4. 15:39
 6/14 TheAnonymus11. válasza:
60%
Teljesen normális,hogy ki-ki próbál dolgokat,de ez furcsa 1 kicsit.Beszélj vele erről,ne légy gyanakvó.
2011. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Elfogadni? Hát mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogyan akarja, de az én fiam ameddig az én házamban lakik és az én családomat képviseli, addig a nemének megfelelő öltözékben fog megjelenni. Farsangon ez elmegy, de hogy így járjon iskolába?

Normális munkahelyen, iskolában az ilyen kinézet nem sűrű, nyilván nem véletlen.

2011. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

SZerintem (SZERINTEM) előtte kezeld lazán a dolgot,hátha kiböki... És beszélgess vele... Ha emo kinövi ,vannak olyan emosok akik kedvesek,és pár év és ez csak elszáll. Mások lesznek a célok, a trendek de ennyire nem mennék ebbe bele.

Most gondolj arra,hogy 13 évesen mindenki másképp látja a világot,és kiprobál dolgokat...

13l

2011. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megdöbbentett a dolog. Viszont minél jobban kiakadsz rajta, annál inkább fokozódni fog az extremitás, ez a kamaszkori lázadás lényege. Ebben az időszakban sok minden elromolhat a szülő-gyerek kapcsolatban.

Néha nehéz, de próbáld őt megérteni, beszélgetni vele - ha neki is kedve van, ne legyen erőszak - sok türelem, szeretet, kedvesség...

Gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is, végülis nem árt ezzel senkinek :)

2011. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez már az én fiamnál is előfordult, és kiderült, hogy egy barátnője festette be a körmét buliból.

Vasalja a haját, és a múltkor megkérdeztem tőle, hogy festené-e a szemét. Azt mondta, hogy nem, mert mindennek van határa.

Volt kék és fekete korszaka, de kinőtte. A múltkor olyan kockás kabátot vett, amilyen apámnak volt a hetvenes években. Én csak a fejem fogtam, de ő abban járt suliba.

Hiába veszek neki másikat, csak azt hordja, amit ő akar, úgyhogy nem veszekszem vele.

Szerintem a te fiad is kinövi. Lehet, hogy néhány hónap múlva valami mással fog kiakasztani.

2011. márc. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!