Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A gyermeketeknek verte már el...

A gyermeketeknek verte már el a kezét az óvónő?

Figyelt kérdés
Anno nekünk -ha valami rossz fát tettünk a tűzre az oviban- mindig mondta az óvónő, hogy "Tartsd ki a kezed!" és a kézfejünket elverte egy műanyag vonalzóval.
2011. márc. 4. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem, de aznap vinném oda utoljára ha ez megtörténne.


Emlékszem, nekünk olyan óvónénink volt, aki büntetésül sarokbaállítás helyett székhezkötözést alkalmazott.

2011. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez az vonalzós dolog kiakasztó.Azthiszem eltörném az ovónő kezét,pedig én is annak tanultam.Nálunk az oviban ilyen nem volt azt hiszem,arra emlékszem hogy egyszer az egyik gyerek nagyon rossz volt egész nap és büntiből az óvónő úgy olvasta a mesét hogy a gyerek négykézláb állt,és rajta volt a könyv,az óvónő meg mondta hogy siró könyvtartója sem volt még.

Szerinem ilyen verős durva dolgokat már nem mernek praktizálni az ovonők,ez már nem olyan világ.Sok szülő a gyereknek még a kezére sem csak rá ha a konektorban turkál akkor se,de sok ilyen szülő gondolkodás nélkül lekapná az óvónőt a 10 körméről ha bántja a gyereket.

2011. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Még nincs gyerekem, de már engem se vertek se óvónők se tanárnők pedig 24 éves vagyok. Azok az idők elmúltak. Azóta okos emberek rájöttem, hogy a gyereknek nem fog semmi jót tenni se a vonalzó se a pofon. Régen úgy tartották ez erősíti a jellemet azért csinálta sok ember és főleg az óvónők és a tanárok (körmös, napló stb). Szerintem ez ma már megengedhetetlen.
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
67%

Az elsős tanárom úgy ,,megütötte" a fejemet hátulról, hogy a padba csapódott a fejem, és kicsattant a szám... Csak akkoriban még nem volt divat a feljelentgetés, pedig kellett volna....

22L

2011. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

kedves elsö


egyet értek veled majdnem.

én szerintem az óvónőnek lenne az az utolsó napja óvodában.

kérek mindenkit ha ilyen óvónővel, pedagógussal találkozik tegyen meg mindent, hogy mégegyszer más gyerekkel se tehesse meg. én kirugattam már egy napközis tanárt aki székhez kötözött egy gyereket. pedig nem az én gyerekem.

2011. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban volt egy napközis tanár akit minden gyerek utált mert szörnyen kegyetlen volt. Egyik nap az ebédlőben úgy meglökött egy gyereket, akinek tálca volt a kezében rajta az üres kerámia tányér, üveg pohár, kés-villa, hogy nekiment a lerakó ablaknak (ahol leadod a tálcát, konyhásnéni elveszi elmossa a tartalmát). A földrajztanárom felállt, odament a tanárnőhöz és üvöltve közölte vele, hogy most menjen fel a tanáriba pakolja össze a cuccát az asztaláról és holnap be ne merjen jönni. A napközis tanárt sose láttuk többé.
2011. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ovónő hozzáérne a gyermekemhez, biztosan tennék olyasmit,amit később megbánnék.. senki sem bántalmazhatja semmilyen módon más gyermekét!


Nekem 2. osztályba volt egy magyar tanárnőm, akinek szokása volt h olvasás közben sétált a padok közt, és ha észrevette h vki mással foglalkozik fejbe csapta elég erősen az olvasókönyvvel,ami ügye nem vékony.

24/l

2011. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nálunk van egy olyan tanár aki eegyszer dühében eldobott egy tolltartót és "véletlen" teljes erőből nekirepült egy csajnak a tolltartó. :/ meg van egy olyan iskola itt ( csak fiú iskola) ahol a tanárok megpofozhatják a fiúkat... oda jár a barátom is :/ nagyongáz...

15/L

2011. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenhol múltak el azok az idők, amikor a gyereket bánthatták a pedagógusok. Bennem nagyon mély nyomot hagyott, hogy ovis koromban (kb. 6 éve) alváskor az egyik lány hülyéskedett, ezért az óvónő felállította, akkor is hülyéskedett, a mellettem lévő gyerek elkezdett hangosan nevetni, és engem vágott szájon, mert hogy ne röhögjek. :( Aztán csodálkoztak, hogy többet nem mentem hozzájuk látogatóba. Anyukámnak persze nem mertem szólni, mert azt hittem, megüthet.

A mi iskolánkban is van egy tanár, akit csodálok, hogy nem rúgtak még ki. Tavaly egy mostani 7-est úgy hasbarúgott, hogy nekiesett az ablak rácsának, amin van egy kiálló cucc, és az beleállt a hátába, de nem mert szólni senki az igazgatónőnek, mert mindig a tanárait védi. Ugyanezzel a tanárral volt, hogy egyik osztálytársam a bordásfalon lógott (tánctanár a drága), erre úgy tarkón vágta, hogy előreesett, majd még bele is rúgott a srácba. Névtelenül emgkérdeztük az osztályfőnökünktől, hogy ilyet lehet-e, beszélt a tanárral, és nem azza jött vissza, hogy mennyire sajnálja, vagy hogy ki kéne rúgni a tanárt, hanem hogy figyelni kéne órán.

Ezek szerint fura helyre jártam ovib,a illetve járok iskolába, hogy ilyet szabad.

2011. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát ha ez igaz amit írtál akkor sztem jelentsétek fel! Csak sztem az a lényeg h többen, akkor + akiket bántott valljanak ellene. Akkor tök mindegy h az igazgató védi e vagy sem, mert erről testültet dönt ha jól tudom aminek semmi köze a sulihoz.
2011. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!