Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Látatok már olyan embert aki...

Látatok már olyan embert aki nyilvános helyen verte meg a gyerekét? (bővebben)

Figyelt kérdés
Ha igen akkor légyszi irjátok le mi történt.Előre is köszi
2011. máj. 3. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A lányom osztályába jár egy kisfiú, bent az iskolában verte meg az idegbeteg anyja az egész elsős osztály szeme láttára, bent az osztályteremben reggel, tanítás kezdete előtt közvetlenül.
2011. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Te ezen élvezkedsz? Irjuk le részletesen, hogy lett elverve a gyerek? Hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni? Amúgy nem vetted észre, hogy egy kicsit lentebb ugyan ilyen kérdések vannak? Komolyan azt hiszem hogy az ilyen elverős kérdéseket abberáltak teszik fel. nyugodtan pontozz le.
2011. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az előttem szólóval. Annyian akarják tudni, hogy ki hogyan verte meg a gyerekét! Szakdolgozathoz kell? Esetleg a kicsinyed "megzabolázására" példákat akartsz meríteni? Vagy most komolyan, miért teszitek fel ezeket a kérdéseket? Azt miért nem kérdezi meg senki, hogy hogyan kell pl. megvigasztalni egy síró gyermeket, vagy - ha rosszat csinál - hogyan lehet szépen a jóra rávezetni? Erre már lenne egy pár tanácsom saját tapasztalatból. De akárhogy is van: soha, de soha ne bánts nyilvánosan gyermeket!!! Az egész életét tönkreteszed vele.
2011. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem élvezkedek rajta!

Én kiváncsi vagyok ti mit láttatok mert én is láttam ilyet.Nem értem hogy gondoljátok ezt!Én csak a véleményeteket kértem hogy ti mit gondoltok erről.Ez egy kétértelmű kérdés!De ha ti csak a negatív részét nézitek akkor hajrá!!!

2011. máj. 3. 19:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen képzeljétek dolgozatot fogok írni hogy hogy gondoljuk és mi a véleményünk arról hogy ha valaki veri a gyerekét.Véleményből akartam megkérdezni.De ezt még mindig nem hiszem el hogy azon élvezkedek ha egy másik gyereket meg vernek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 19:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyet kérdezni hogy élvezkedek-e rajta?????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Őrület, hogy mennyi emberek tesz fel hasonló kérdést! És még durvább, hogy vannak, akik ezeknek a névtelen,- sok esetben perverz -alakoknak mér írogat is! Lásd a korábbi kérdéseket, válaszokat!
2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Akkor miért vagy rá kiváncsi? (Kétlem, hogy szakdolgozathoz kell...)Ilyen témájú szakdolgozatról nem igen hallottam.
2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Azért az utóbbi pár hónapban eléggé "elszaporodtak" az ilyen gyerekverős kérdések.Csak az első 2 oldalon 6 ilyen kérdést találtam.

Ez már beteges...

2011. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

A nagyobbik(most 9 eves) 4 evesen sokadjara elszaladt elolem a Metro aruhazban. Amikor meguntam es utanaertem, akkor a kezere csaptam.


A kisebbik tavaly az Auchanban hisztizett, hogy vegyek meg neki dolgokat. Mondtam, hogy nem es az egyik dolgot elvettem tole. Erre a masik jatekot duhbol a foldhoz vagta. Mondtam, hogy vegye fel: "Nem". Na O erre kapott szinten a kezere.


Nem mondanam megveresnek, de eros kezracsapasnak igen.

2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!