Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nemrég kezdték gyermekemnél a...

Nemrég kezdték gyermekemnél a Ritalin adását hiperaktivitásra, félelmetes mit produkál mikor a gyógyszer kezd kiürülni, ez így is marad?

Figyelt kérdés

A tanítónő boldog,mert a gyerek nem zavarja a tanítást.

Itthon le vagyunk döbbenve,mert a gyerek magán kívűl ordít 1,5-2 órán keresztül ,kétségbeesetten sír,könyörög,hogy tegyek valamit,segítsek,mert ezt nem bírja ki,rájött,hogy a gyógyszerrel van összefüggésbe ,hogy rájönnek ezek a rohamok amikor a gyógyszer hatása elmúlik.

Ilyen áron is adjam a gyógyszert???


2011. márc. 12. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nézd menj fel bármelyik oldalra, elég beírnod iskolai gyilkosságok az USA-ban, tömeggyilkosságok, majdnem az összes tömeggyilkost Ritalinnal kezelték. Produkál az ennél a másfél órás üvöltésnél rosszabbat is.
2011. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az orvostól kellene megkérdezni.
2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
a gyermeked "drogfüggő" lett
2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ó jaj!!!

Végképp nem tudom mit tegyek ,mert a gyerek nem agresszív,az igaz,hogy folyton bohóckodik és nem teljesíti a kéréseimet,de csak azért,hogy a tanítónőnek jó legyen a gyereket csináljam teljesen ki,borzasztó látni ahogy vergődik a gyógyszertől,azt mondta,hogy "anya ezt nem lehet kibírni,de mitől van ez,de anya most mond mi van velem,kérlek segíts,kérlek,könyörgöm"!!!

2011. márc. 12. 11:30
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

a drogfüggő és tömeggyilkos válaszokat ne értékeld!

Az én lányom nyáladzott a szó szoros értelmében,félt a csúszdán és csak ült.Én a szívemre hallgattam.Abbahagytuk a gyógyszert.bár sokszor akadtam ki rajta és sokszor szidtam magam,hogy mennyivel könnyebb lenne ha szedné a gyógyszert,de én úgy gondolom jól döntöttem!

Hord el sportolni.Én reggel hatkor az usziban voltam,este nyolckor a futópályán.Évekig csináltam.Mellette munka,tanulás,másik gyerek.De megérte!Az idén érettségizik.Sokat kínlódtunk/unk tanárokkal,iskolákkal,felmentésekkel.Sokszor sírtam át éjszakákat,de már itt a fény.Hallgasd meg mit mond az orvos a pszichiáter,de te dönts,mert te élsz vele,te látod,ha szenved!

2011. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
esetleg nem lehet "becsapni" a gyereket azzal hogy pl c vitamint kap a megszokott gyogyszer helyett...ki tudja lehet hogy el lehet erni nalla a placebo hatast...amugy ha semmi nem segit akkor en is az elottem szoloval ertek egyett...abba kell hagyni...nehez lesz de nem elhet le egy eletet gyogyszerekkel meg kell tanuljon beilleszkedni a tarsadalomba ezek nelkul is...nagyon sok kitartast kivanok neked
2011. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Próbálj beszélni a tanító nénivel a Retalinon kívül is vannak más módszerek én elhiszem, hogy kevés az ideje és haladni kell, de nagyon ügyes kis módszertan van rájuk amit ő is tanult próbálja ki. Nincs az iskolában gyógyped. asszisztens, mert ha a tanító néni nem tudja akkor kérdezze meg tőle.

2011. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
51%

homeopatia.info.hu


Természetes, szelíd gyógymódok is vannak. És a fenti oldalon megtalálod a hozzátok legközelebbi homeopatiával is foglalkozó gyermekorvost!

2011. márc. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszönöm szépen ,hogy segíteni próbálsz,de bevallom,hogy ennyire egyértelmű esetben a homeopátiától én nem sokat várok.

2011. márc. 15. 08:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nők Lapja e heti számában pont erről ír a Vekerdy!
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!