Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy 7 éves kislánynak lehetnek...

Egy 7 éves kislánynak lehetnek kamaszkorra jellemző dacos tünetek?

Figyelt kérdés

Magyarul kamaszodhat már 7 évesen?

Két hete megváltozott a viselkedése,visszadumál,mismásol,elodázza a leckét,mellébeszél,csapkod,dacol ha fogat kell mosni,nem ezt a ruhát akartam felvenni,én ezt nem eszem meg stb...és képes akkor vacsi nélkül lefeküdni,de akkor sem.És nem tökfőzelékről vagy sóskáról van szó.Csak a barátnők,a tv,(hannah M.)ezek jönnek be neki.Kéne neki egy pofon,néha ugy érzem.


2011. márc. 24. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Nincs ilyenkor tv,nintendo,udvari játszás,de nem érdekli,akkor rajzol a szobájában csendben,de nem törik meg,azt mondja,jó,nem érdekli,de akkor se eszi meg azt a kaját,vagy nem veszi fel azt a kabátot... stb...
2011. márc. 24. 08:54
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
ép ez a baj hogy hanah montanát néz és szeritem onnan veszi a példát
2011. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, miért nézi ennyi kisiskolás a Hannah Montanát. Én is belenéztem pár részbe, mert mint pedagógust érdekel, hogy mi a legújabb őrület, és nem értem. Egy aranyos vígjátéksorozat, de inkább a tinédzser korosztálynak, mint az alsó tagozatosoknak. És mégis mindegyik rá van tapadva.
2011. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Hannah Monatana nálunk is tiltólistán van. Amikor bejött és a csajok barátnői kezdtek róla mesélni, mondtam hogy oké, egy részt nézzünk meg közösen, utána döntök.

Aztán mondtam, hogy fel ne vegyék ezt a stílust, mert nem tűröm el.


Kis szigort be lehet vezetni, hogy pl. csak akkor nézhet mesét, ha előtte teljesítette a kötelességeit (lecke).

2011. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Annak esetleg nem ártana utánajárni, hogy mi változott két héttel ezelőtt. Pl. iskolában új barátnő, családi problémák (válás, haláleset), stb.


Viszont kérhetsz tanácsot az iskola pszichológustól. Meg beszélni kéne a tanárral, hogy a suliban volt-e változás.

2011. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új barátnők lehetnek az ügy mögött.Az én fiam most kezdte az iskolát,amióta suliba jár olyan hangsúllyal próbál beszélni,mint a nagyobb fiúk,sőt a kéz mozdulatokat is utánozza.Bevallom néha nagyon pipa vagyok,mert ő ehhez még igen kicsike.
2011. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!