Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni ha egy általán...

Mit lehet tenni ha egy általános iskolában elszabadul lassan a pokol és a vezetés nem tesz semmit ellene?

Figyelt kérdés

A gyerekem iskolájában (a gyerekem alsós) minden napos a másik gyerek verése, terrorizálása, sok a lopás, stb. Tanároknak hiába szólunk, nem csinálnak semmit. Az igazgatóhoz ha el is jut, nem lép, nem vesz tudomást semmiről mert vigyáz iskolája "jó" hírére. Nem csak a gyerekem osztályába megy ez, hanem más osztályokban is.

KIHEZ LEHET FORDULNI?


2011. márc. 29. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat, megyei oktatási hivatal..
2011. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ezt hogy vizsgálják ki?

Az igazság az hogy senki se mer névvel írni, mert nem akarjuk, hogy a gyerekünkön csattanjon az ostor...

Kijönnek vizsgálódni és a diri azt mondja minden oké...akkor kit kérdeznek meg? A tanároknak is kuss van, szerintem ők se mernek a diri ellen beszélni.

2011. márc. 29. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont több szülővel össze kell állni és hisztit kell csapni az osztályfőnöknél, ha nincs pozitív változás, akkor az igazgatóhoz kell menni (és mindenkit a nála egyel fentebbi szervvel "fenyegetni"), és ha ott sem megy, akkor bepanaszolni az intézményt az önkormányzat oktatási hivatalában. Mindezt együtt, mert akkor nagyobb a súlya a dolognak.
2011. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a fiadnak kondi terem meg karate/kung-fu eddzés mindenképp 1 megoldás....vagy irasd másik suliba a normális haverjaival attol még tudnák tartani vele a kapcsoltatot
2011. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem szedd ki és tedd át egy másik suliba, milyen sok rossz élménye lesz már 14 éves koráig? vagy megedződik és félelemmel megy suliba és örökre szorongás fogja el a suliba menet hallván, vagy másik suli?
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Minek irattad ilyen iskolába? Vagy mindenki vigyáz az iskola jó hírére és kint az utcán jó híre van, titokban meg zajlanak ezek a dolgok?

Én átvinném egy rendes helyre, ahol ilyen még gondolatban sem fordulhat elő.

És tennék az iskolára meg az igazgatóra.

2011. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyen rendes helyre? Honnan tudtam volna hogy ilyen? A környékünkön ezen kívül csak egy suli van, ami tele van cigókkal. Ott még durvább a helyzet. Így is 3/4 6-kor kell kelnünk, hogy beérjünk a suliba. 3/4 óra az út. Hogy írassam még messzebb lévő suliba?

Arról nem beszélve hogy nem gyenge suli, mert aki nem bírja elviszik innen. A közelebbi, kisebbségi suliba a nyolcadikosok 60 valahány százaléka megy szakmunkásba, a mi sulinkba a nyolcadikosok 5 %-a a többi gimibe és szakközépbe tehát nem akarom innen elvinni. A megoldást keressük.

2011. márc. 31. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Elviszed másik iskolába. Ha nincs másik iskola, átraktod magántanulónak, és tanítod, vagy fogadsz hozzá tanarat.
2011. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
bemész egy bézbózütővel és jól elvered azt a köcsögöt amelyik terrorizálja a gyereked...
2011. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!