Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé járó...

Terhesség vége felé járó anyukák (36 hét körüliek) Nektek hogy megy a vezetés? Ugyan olyan mint előtte? Semmivel sem nehezebb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A harmadik trimeszterben nagyon keveset vezettem, csak ha muszáj volt, és semmi nehézség nem adódott.
2011. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En az utolso napig vezettem, semmi problema nem volt.
2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vége felé nekem már elég nehéz volt. Alacsony vagyok, rövid a lábam, a pocakom meg előreugró volt és hatalmas. Hozzáért a kormányhoz. Ha hátrébb toltam az ülést, akkor meg nem tudtam teljesen lenyomni a pedálokat.

Helyben még elszaladgáltam autóval, de hosszabb utakra már a párom v. a nagybácsija hozott-vitt.

Még egy előnye volt ennek, neki hatalmas luxus kategóriás autója volt, arra nem parkoltak rá 2 cm-re, mint az én kis Szuzukimra. (Volt olyan, hogy annyira rám állt, hogy az anyósülésen kellett bemásznom és úgy át a vezetőülésre. Nyolcadik hónapban, gondolhatod, milyen jó volt...Ha nem lettem volna várandós, akkor se fértem voltam el.)

2011. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még vezetek! Nem mondom,h a ki-be szállás nem esik nehezemre,de még megy. Azt nem szeretem,amikor megállok és előre kell hajolni,h szétnézzek! Az kényelmetlen! Én imádok vezetni, és autó nélkül nem is tudok közlekedni. Viszont ha megyünk vhova,mindig a férjem vezet.

37+2 hkm

2011. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36+3 hetes vagyok, simán megy még a vezetés, NST-n is egyedül voltam, 40 km-re van a Kh... igaz, magas vagyok, és a kocsim is olyan, hogy kényelems benne űlnöm, bőven elfér a pocak is.
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!