Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen támogatás jár a gyerekr...

Milyen támogatás jár a gyerekre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Adott egy három és fél éves gyerek, akivel kb. 3 hónapja korai fejlesztőbe járunk. Ez annyit tesz, hogy teljes, komplex fejlesztés kell neki, minden területen. Annyit már kimondtak, hogy a tünetek autisztikusak, egyikük már kijelentette, hogy autista, de szakvélemény még nincs róla.

Valahol azt hallottam, hogy már így is jár valami, pl. az emelt családi pótlék. Ez tény? Ha jár, visszamenőleg mennyi időre állapítják meg? Mi jár egyáltalán?

Pls, segítsetek!


2011. ápr. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tájékoztató a gyermekek után járó ellátásokról 2011


Ezt böngészd át.

2011. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha abban megtaláltam volna biztosan, akkor nem tettem volna fel a kérdést.
2011. ápr. 8. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

hosszított gyes (10 éves koráig)

és emelt családi lehet ezekhez szakvélemény kell és lehet jár a közgyógy is...

2011. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyunk, emelt családi pótlék, közgyógy. Van valami új rendelet, miszerint a korafejlesztés alatt álló gyermeknek jár az emelt családi nézz utána. És persze 10 éves koráig gyes=teljes elszegényedés, mivel dolgozni nem tudunk mellettük!

2011. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!