Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Azok a gyerekek akik korafejle...

Azok a gyerekek akik korafejlesztésre járnak valóban jár nekik havonta a gyermekvédelmi támogatás? Ti tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még erről,miből gondolod hogy jár?
2011. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem pontosan valahol valamelyik törvényi rendelkezés alapján a korai fejlesztésen való részvétel oktatásban való részvételnek számít és ehhez kapcsolódóan olvastam, csak már régen volt és nem tudom hol olvastam. Azért kérdeztem meg hátha itt tudja valaki!
2011. okt. 27. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az új megállapítású rendszeres gyermekvédelmi támogatást megszüntették jó pár éve, csak azok kapják, akik a törvény hatályba lépése előtt is kapták. Most évente kétszer kap az, aki az előírt egy főre eső jövedelem határt nem éri el, ill. bizonyos feltételek mellett a gyermek intézményekben ingyenes vagy csökkentett étkezési díjat fizetnek, ingyen kapnak tankönyvet.
2011. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont itt van a fiokban kinyomtatva (kb fel eve nyomtatta ki a szomszed srac), nem talaltam benne ilyesmit, csak amit az elozo is leirt. Ergo: az szamit, milyen anyagi helyzetben vagy. Lakasfenntartasival ugyanez a szitu. Azert bemehetsz a helyi onkormanyzathoz erdeklodni, mert a normativ tamogatasokon kivul lehetnek helyi tamogatasok is, amibe esetleg beleeshettek. Sokat ne varj szerintem....
2011. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!