Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Adjatok tanácsot, mit tegyek?

Adjatok tanácsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves enyhén értelmileg sérült fiam, nagyon aranyos kedves kisfiú eddig semmi baj nem volt vele de kb 3 hete mindennap bekakil. Nem tudom miért csinálja és azt sem tudom mit tehetnék. Mindennap rettegek hogy észre veszik az iskolában is és kiközösitik.
2011. ápr. 19. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először az orvosotokkal beszélj, biztos hasznos ötletei lesznek.
2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a pedagógusokkal, hátha valami olyan történt, amire így reagál. A fiam óvodás korában ugyan, de többször bekakilt, mert útálta az egyik óvónénit. Jó pár hét után szedtem ki belőle.
2011. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasi probléma, gyomor gond .....stb, nem biztos hogy lelki. Vidd orvoshoz!
2011. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg az iskola az oka,az egyik tanitónénit nem szereti de én nem gondoltam hogy ez nagyon komoly lenne mert szeret iskolába menni és mindig jókedvűen jön haza,viszont most hogy szünet van,ma még nem kakilt be szépen ment a wc-re és ott végezte el a dolgát.Most szünet alatt akkor lehet hogy kiderül mi az oka és ha a tanítónéni akkor mit tehetnék?Mindenki utálja ezt a tanitónénit.
2011. ápr. 21. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod átiratni a gyereket?Vagy véletlenül beszélni azzal a tanárral?Esetleg az igazgatóval,hogy cserélje le a tanárt?
2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg többi szülővel összefogva beszélni az igazgatoval, h tavoltisa el a nőt,erre azonban kicsi az esely, ugyhogy vagy feldolgozza, vagy masik suli!
2011. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van ennek egy neve..hogy lazák a tartóizmai és nem tudja visszatartani?: itthon azért megy a wc-re mert nem kéne visszatartania, de a suliban nem biztos hogy mindig el tud menni és akkor bumm
2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem a sulival van a baj vagyis a tanitónénivel mert mióta szünet van még egyszer sem kakilt be.Utolsó,itthon is bekakilt mindennap még hétvégén is,most megnyugodott hogy nincs suli és nincs kaki sem a gatyóba.Még nem beszéltünk arról hogy holnap már suli de félek hogy holnaptól kezdődik minden előről.Majd megírom a fejleményeket.
2011. ápr. 26. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező én kérdeznék tőled ha megengeded és nem veszed tolakodásnak, akár privátba is válaszolhatsz.


konkrétan mi a baja a kisfiadnak? miért alakult ki és hogy?

mikor vettétek észre? kisbabaként milyen volt? mozgásilag is elmarad vagy elmaradt a társaitól?


köszönöm ha válaszolsz

egy 10 hónapos "beteg" kisfiú anyukája

2011. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia,kérdezz csak nyugodtan szivesen válaszolok!Az én kisfiam úgy született hogy a bal tüdejében 60%os szükület volt ami csak féléves korában derült ki.Születése után egy héttel belázasodott de semmi más tünete nem volt,két hónapig kezelgette a gyerekorvos amikor azt mondtam hogy elég és kórházba vittem,ott azt mondták hogy gyakorlatilag 2 hónapja tüdőgyulladása van,nagyon erős antibiotikumokat kapott,és még utána hónapokig szedte őket mert mindig beteg volt,többször befulladt.Két hónaposan mikor kórházba kerültünk,olyan erősek voltak a gyógyszerek amiket kapott hogy megnagyobbodott a mája és vizes burok nőtt a szive körül.Fél évesen elvittem egy másik kórházban és ott derült ki hogy mi a baja.Azt mondják az orvosok hogy a sok erős antibiotikum az oka annak hogy sérült lett szegénykém.
2011. ápr. 27. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!