Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Adjatok tanácsot,...

S. O. S. Adjatok tanácsot, mert komolyan a falnak megyek. MIÉRT csinálja ezt?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám napok óta nem hajlandó aludni, csak ordít meg ordít olyan fáradt, de sehogy nem tudom elaltatni,most is bugdácsol az álmosságtól,berakom a helyére és torka szakadtából ordít??? Miért csinálja??? Semmin nem változtattunk, nem borult a napirendje, nem értem. ÉS ráadásul éjszaka is kel legalább 4-5 alkalommal és csak cicin hajlandó visszaludni. Már nagyon nagyon fáradt,elkeseredett és tanácstalan vagyok...:(
2011. szept. 13. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele aludni az ágyban úgyhogy érez téged!! Ez az enyémnél okat segített szerintem csak most oylan időszakban van mikor jobban igényli az anyuka illatát tapintását!! Remélem beválik!
2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Adtál neki a tünetek megjelenése előtt bármi újat enni vagy inni?

Foga nem jön?

Dokinál voltál vele?


Én adnék neki ma az esti lefekvés előtt egy nurofent, az amellett hogy láz és fájdalom csillapító, gyulladáscsökkentő is. Egy jó alyás sokat tud segíteni.

2011. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a foga nő?
2011. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen esetben a séta segített. Be a babakocsiba és nyomás. Fél óra sem telt el és aludt. Volt olyan nap is, h pont vmi felvonulás volt a városban, sok ember meg zenekar. a babám megint nyűgösre vette (egyébként jó alvó volt) és fogtam magam kimentem vele. A zenekar után mentünk, irdatlan hangos volt és mindenki azon nevetett, h a gyerek ilyen hangzavarban alszik. :)
2011. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és ami még segít, h a kádba negedsz fürdővíz melegségű vizet és beleteszed. A legjobb a relax vödör használata, mert úgy van kiképezve, mintha az anyaméhben lenne a baba. Habár ez nem mindenkinek van, így a kád is jó.
2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"engedsz"
2011. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálja kb. 3-4 hónapja: nappal csak cicin, vagy babakocsiban tud elaludni, és éjjel 3-4x tuti kel és csak cicin alszik vissza, hiába ringatom, sétálok vele, stb. A dokinő szerint - amellett, hogy szépen sorban jönnek a fogai is - nála így jelentkezik a szeparációs szorongás... Egy hét múlva lesz 13 hónapos.
2011. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam 9 honapos es nem hajlando cici nelkul elaludni csak ordit torka szakadtabol ha belerakom a kicsiagyba es otthagyom ha meg vele vagyok jatszik. Ejjel meg 3-4szer kell es cicin alszik. Babakocsiba is nyugosen alszik el es napkozben max 20-30 percet alszik ketszer.
2011. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Utolsó előtti vagyok :) Nagyjából ez a helyzet nálunk is, nem kaptál senkitől valami jó tanácsot? Mégis miért lehet ez? A fogak, vagy tényleg a szep. szorongás miatt???
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!