Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két tesztet is csináltam és...

Melutothné kérdése:

Két tesztet is csináltam és mind a kető pozitiv a doki azt monta hogy ő nem lát uh semit. Akkor hidjek a tesztnek és várjam meg mit mond a doki? Vagy lehet hogynem is vagyok terhes! Olyan tanácstalan vagyok . Kérlek adjatok valami jó tanácsot.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen felesleges a 6.hét előtt orvoshoz menni,mert úgysem lát semmit.a teszt pedig már 3-4 hetesen pozitív. Tehát várj szépen a 6. hétig és akkor menj orvoshoz. Demég jobb a 8. hétig várni. A 2.,3. gyerekkel én megvártam a 8. hetet
2011. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó meni első napjától számított 7. hétig ne várj túl sokat az orvostól. Sok orvos a petezsákra is azt mondja, h semmi nincs ott, amíg nincs szívhang.

Egyébként lehet egy nagyon csekély esélye annak is, h betekség van a dologban, de előbb várd meg mit mond az orvos.

2011. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy látszik orvosa válogatja, mert nekem négy hetesen már látta az uh.-n.Mindenesetre szerintem is baba.
2011. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen mégcsak petezsákot lát. A baba "lehetőségét" az,hogy van-e benne élő embrió csak a 6. hét után látható.
2011. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először nekem sem látott semmit, kiderült, h később volt a peteérésem, és 2 hétre rá, már ott volt és pulzált a szíve. :) Szóval ne aggódj. 2-3hét múlva menj vissza, addig pedig nyugi!!!!!! Majd írj, h mi volt.

2011. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen voltam orvosnál uh-n.a tesztem olyan erős pozitív volt,amilyennek lennie kell,de a doki nem látott semmit.azt mondta biztos csak késik(ja 1 hónapot),menjek vissza 1 hét múlva.akkor már megvolt az én kis békám.azpta már meg is született,2 éves.

ne izgulj,meglesz.

boldog babavárást.

2011. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is korán voltam orvosnál csak üres petezsákot látott ! Már megvolt a kaparás időpontja de várnom kellett 4 napot és egy vérvételből kiderült ,hogy terhes vagyok :)))Nyugi !
2011. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. szept. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!