Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tud-e ajánlani valaki gyermek...

Tud-e ajánlani valaki gyermek kineziológust,5 éves önbizalom, enyhe figyelemhiányos kisgyermek részére?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

interneten sok ilyen hirdetés van. De nagyon sokba kerül.

Miért nem viszed el inkább nevelési tanácsadóba?

2011. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az óvónők kimondottan jó véleménnyel vannak róla, szótfogadó, jól nevelt gyermek, nincs vele olyan jellegű probléma, hogy nevelési tanácsadóba kéne menni vele, csak az önbizalmát szeretnénk kicsit megerősíteni, kisebb fokú félelmeit oldani.
2011. máj. 17. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:

A kineziológia nagyon jó, csak ajánlani tudom! Nekünk MINDEN problémánk megoldódott vele (anya, apa, baba), még olyan is, amit nem is gondoltunk volna! Szinte minden betegséget és zavart a tudatalatti okoz, ezt lehet oldani kineziológus segítségével.

Hol keresel kineziológust? Én debrecenit tudok.

2011. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, tudok még Pestit is, ő is nagyon jó, hozzá a tesómék voltak, neki még plusz képességei is vannak.
2011. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, örülök, hogy megerősítettél a kineziológiával kapcsolatban,nekünk a budapestire lenne szükségünk.
2011. máj. 17. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


A tesómék itt voltak, nagyon ajánlom ezt is! Gyerekeket kb 6 éves korig kezelnek szülőn keresztül, de ha szeretné a gyerek, közvetlen rajta is lehet tesztelni a stressz gócokat.

2011. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy offolok,nekem a debreceni kéne.
2011. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akihez mi járunk Debrecenbe: www.stressz-oldo.hu
2011. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hű ez nagyon érdekes.

Ne haragudj én nem tudok ajánlani, inkább csak kérdeznék.

Aki már átment ilyenen keresztül, hogy a babán, vagy kisgyereken segítettek az anyukán keresztül, azt hogyan csinálják ? Elmesélnétek a tapasztalatotokat ?

A mi 6 éves kisfiunk érzékenyebbnek tűnik, mint a korabeli társai érzelmileg. Sír dolgokért, nem hiszti, hanem még mondja is, hogy megsértetted az érzelmeimet. Mintha kényes lenne, de mégsem. Odafigyelésével kis gond van, legalábbis szülői szemmel úgy gondoljuk. Ezen is tudnak segíteni ?

Írjatok tapasztalatokat légyszives. Nagyon köszönöm !

A kérdést is köszönöm, most talán tanulok valamit !

2011. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-6 éves korig a szülők (de legfőképpen az anya) érzései, stb kihat a gyerekre. Én sem értem hogy, de ilyenkor még az anyán keresztül lehet kezelni kineziológiával a gyereket. Ez ugyanúgy működik, mintha az anyát kezelnék, csak a kezelés elején "jóváhagyást kérnek" az anya elméjétől, hogy a gyermekét kezelhessék rajta keresztül. Akinek ez hülyeségnek tűnik, gondoljon bele, hogy mennyi mindent nem tudunk még az emberi elméről.. rengeteg dolog történik ott, ami kihatással van az egész életünkre! A kineziológia által kommunikálhatunk a tudatalattinkkal, megtudjuk, hogy mi okozta a bizonyos problémát, és mi rá a megoldás. Nagyon érdekes, izomteszteléssel működik az egész. A kineziológus az alany kezét "nyomkodja", olyan kérdéseket tesz fel, amire igen vagy nem a válasz. A tudatalatti tud így üzenni, a kar elernyed vagy tart, ez alapján lesz igen vagy nem a válasz.

Én se akartam elhinni ezt, nagyon szkeptikus voltam eleinte. De tényleg működik!! Nekem egy nagyon durva nőgyógyászati problémát hozott rendbe, valamint már tudok nyugodtan aludni, sokáig rémálmaim voltak és sötétben nem mertem lefeküdni. A párom arca nagyon csúnya aknés volt sokáig, SEMMI sem mulasztotta el a krémektől kezdve a gyógyszereken át. Most 2 kezelés után gyönyörű tiszta az arca! Pedig ő sem akarta elhinni! A gyermekemnek az ekcémáját gyógyította meg, valamint neki is alvászavarai vannak.

Végül is ennek a lényege az, hogy magadat gyógyítod meg, de valahogy meg kell tudni, hogy mi a probléma eredete, oka és megoldása. Ebben segít a kineziológus. De egy dolog biztos: jó szakemberhez kell menni, mert különben lehet nem működik, ha nem tudja levezetni az adott oldást!

2011. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!