Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lányom 8 éves elmúlt és első...

Lányom 8 éves elmúlt és első osztályos. Az iskola második hónapjától rendszeresen naponta bekakilt. Aztán két hét mentes napok akkor rendben volt! Utánna újra kezdődött! Már otthon is gyakori a probléma. Szakemberen kívűl hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Iskolában órán nem megy ki a wc-re! ha már baj van nem jelez elsunnyogja! többszöri figyelmeztetésre sem wc-re, otthon sem! nem zavarja az állapot el van a piszkos fehérneműben!! Segítsetek mit tegyek nagy már ehez!!
2011. júl. 5. 08:52
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
82%

40. hozzászóló: Én is szeretek ezer éves topikokban "búvárkodni". :)


Sajnos nagy az esély arra, hogy a hölgy és / vagy a volt "férje" tényleg bántalmazzák a gyereket (testileg / lelkileg), aztán az a sok megaláztatás miatt összeszarja magát.


A hölgy hozzászólásaiból egy ideggyenge, csapongó gondolatú szerencsétlen képe sejlik fel.

Beszédes az is, hogy egy szellemileg sérült, alkoholista, szerencsejáték függő lénynek csinált gyereket.

Bűzlik az egész, mint a kislány összeszart bugyija.

2014. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
100%

Utolsó és 40. Vàlaszoló!


Őszintén szólva nem tudom hogy keveredtem ide egy ilyen régi kérdéshez. Viszont elolvastam a kommenteket. Szerintem igazatok van rohadtul nem stimmel valami az anyával sem a férjével. Nekem is eléggé gyanús ez a szeretetteljes anyuka aki mindent megtesz a gyerekéért. Tényleg bűzlik ez az egész.

2015. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Mi lett a kislannyal aztan?
2017. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!