Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » "Kakastaréj"/punkos frizura...

"Kakastaréj"/punkos frizura egy 9 évesnek?

Figyelt kérdés
A 9 éves fiam mostanában a barátjánál tölti ezeket a heteket, mert nem tudjuk megoldani másképp. A barátjának a szülei nagyon, talán túlzottan engedékenyek, pl. olyan filmeket is nézhet a gyerekük, amik inkább 12-14 éves kortól ajánlott. Nem szeretném, ha a barátja rossz irányba vinné a fiamat. Nem is tudom hogyan álljak ahhoz, hogy legutóbb úgy hoztuk el a barátjától a fiamat, hogy a barátjának a mintájára olyan kakastaréjban középen fel volt állítva a haja nem kevés zselével, ami szerintem káros. Most azt szeretné, hogy ezentúl én is vegyek neki hajzselét és ilyen frizurát szeretne hordani. Megengedjem neki 9 évesen, hogy így zselézze a haját?
2011. júl. 18. 18:24
1 2
 11/13 Candycukor válasza:
Beszélgess el vele hogy ha most elkezd rá sok zselét pakolni a hajára oylan kopasz lesz 11évesen mint nagypapa...kicsit megijed és sztem már nem akar agyonzselézett hajat...
2011. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát egyszer-kétszer belefér... nem káros annyira a hajzselé mint azt bemesélik az embereknek... pl 2-3 hetente 1x megcsinálod neki az jó és talán még megis unja... a filmeket tekintve... a 8 éves öcsém Comedy central-t néz... family guy-t és ha úgy esik South Park-ot de megmondtam neki hogy amit ott hall meg lát az rossz és nem szabad csinálnia... és megértette.
2011. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha zselézi a haját, akkor kakassá fog változni. vagy rosszabb! szakíttass meg minden kapcsolatot a külvilággal. ha tv-t néz akkor kocka alakú feje lesz. szerintem csak veled beszéljen 18 éves koráig és akkor normális lesz. ha 18 éves kora előtt lányokkal találkozik akkor meleg lesz.
2011. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!