Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 7éves lányom kb.2 hete minden...

7éves lányom kb.2 hete minden nap (akár többször is) bepisil! Betegsége nincs! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Már többszöri feddés, szidás után sem lehet bírni vele,nem tudja megmondani, miért nem megy wc-re. 2 szomszédgyerekkel egész nap játszanak, ők elmennek wc-zni, lányom erre is lusta. Mit tegyek már vele? Nincs vesebaja, nem kell itthon rettegnie semmitől.
2011. júl. 23. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
semmi változás a családi életben?
2011. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
iskola? szerintem lelki oka van (előző voltam)
2011. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nincs semmi változás, ugyanúgy foglalkozunk vele, sőőt, mióta vége az ovinak többet van itthon, mindig gyerekekkel van, ugyanolyan az ő természete is,mint volt.
2011. júl. 23. 19:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Eljátssza az időt.Nem figyel oda,és a végén annyira kell pisilnie,hogy már nem is érzi.3 óránként meg kell fogni a kezét,feddés nélkül és elkísérni a wc-re,és elmagyarázni,hogy ezért ehhez Ő már nagylány,de ha gondolja,kaphat pelenkát.
2011. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Most lesz elsős, és várja is
2011. júl. 23. 19:55
 6/25 A kérdező kommentje:
Folyton kérdezzük tőle, hogy nem kell-e pisilnie. Néha elmegy, de nem volt még olyan nap, hogy ne lenne pisis a bugyija.
2011. júl. 23. 19:56
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebbik szokta csinálni, hogy nyomja már ki a fenekét, látom hogy szorítja de még játszik, és nem akarja abbahagyni.

Ha nem lelki oka van, hanem tényleg csak lusta, akkor kb. 2-3 óránként vidd el pisilni. Nekem is bepróbálkoznak, hogy most nem kell, de határozottan megmondom- főleg ha valahová elmennénk - , hogy mennek és kész.

2011. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd hogy kell-e, hanem mondd meg hogy most indulás pisilni és kész. Nekem is eleinte mondták hogy ááá, nem kell, 5 perc múlva meg már rohantak puncira szorított kézzel.
2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekorvost kellene megkérdezni. Az oké,h a gyerek játszik, nem figyel oda, becsurran, de nem ilyen sűrűn. Nem tudhatod, h nincs szervi vagy lelki baja, nem minden nyílvánul meg. Vidd el, mielőbb.
2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért csinálja ezt. Előtte kakis problémáink is voltak, azóta mindig én törlöm a fenekét...nem értem, miért nem jár wcre. Sose bántjuk, nem kell félnie itthon
2011. júl. 23. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!