Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugy néz ki, hogy a másfél...

Ugy néz ki, hogy a másfél évesem előbb lenyelt egy kb 2cm-es lufidarabot. Kikakálja, vagy menjünk dokihoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hívd fel az ügyeletet kérdezd meg mi legyen.Ha azt mondják,hogy maradjon otthon kikakilja akkor holnap délelőtt biztos ami biztos alapon a háziorvost is felhívnám.De szerintem ki fog jönne,persze én se lennék nyugodt
2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy az ügyelet bármit tudna kezdeni vele... Szerintem is ezen csak a természet segít majd :)
2011. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiaim két évesek,nemrég vettem nekik egy nagy gumiszőrös villogó labdát.Két napja a kakájában találtam,2 letépett gumiszőr darabot.Már máskor is volt,hogy volt a kakában vmi idegen anyag,sosem lett tőle semmi bajuk.Amúgy persze mindent elkövetünk,hogy ne rágcsáljanak meg ilyesmiket,de néha besikerül ez -az.Szerintem a te babád is ki fogja kakálni.
2011. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!