Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » S. O. S. Valaki vitte már két...

S. O. S. Valaki vitte már két év körüli kisgyermekét evésproblémával gyermekpszichiáterhez? Tudott segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos a kisfiam (23 hónapos) hetek óta nem akarja elfogadni az ételt! A helyzet fokozatosan, egyre rosszabb lett. Sír, visít, dobálja magát az etetőszékben, ha már egyáltalán meglátja a kezemben a kanalat, és úgy sem fogad el mostmár semmit, ha a kezébe adok valamit (péksütemény, gyümölcs). Egyedül sem akar kanalazni.

Teljesen kikészültem. Napok óta nem evett. Orvos már látta (háziorvosunk és gasztroenterológus is) semmi szervi, "fizikai" problémát nem találtak. Azt ajánlották, keressünk fel egy gyermekpszichiátert, mert ez lehet, hogy lelki ok miatt van. "Valamire" így reagál, hogy elutasítja az evést.

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2011. szept. 17. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, de nálunk a költözésre reagált így. Akkor volt 25 hónapos. Mi "elkényeztettük". Engedtük, hogy a tv előtt egyen stb. De most már eszik és a bölcsiben sem volt gond és most az oviban sincs.
2011. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!