Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen helyzet volt az,...

Milyen helyzet volt az, amikor már elszakadt a cérna és megszegted a fogadalmat?

Figyelt kérdés

Sok szülő megfogadja, hogy ő soha nem csap a gyereknek oda, mert az helytelen nevelés. Ettől eltekintve tudott olyat csinálni a gyerek, hogy mégiscsak elcsattant pl. egy fenekes? Egy barátnőmnek a fia (4 éves a gyerek) azt mondta hogy k..va és emiatt lekevert neki egy hatalmas pofont. A gserek a fürdőszobában sírt az anyja meg a konyhában.


Privát üzenetben is várom a kommenteket.


2011. okt. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincs még gyerekem, viszont elmondom, mi volt, mikor én voltam kicsi. Anya azt nem fogadta meg, hogy soha nem csap rá a kezünkre vagy hasonlók, de egyszer irgalmatlanul elfenekelt. Kint sétáltunk egy kis utcán, amire merőlegesen van a főút. Elkezdtem szaladni végig, hiába mondta, hogy álljak meg, én kifutottam az útra. Mondjuk az elfenekelés után soha többet nem csináltam ilyet. Amikor szóba jön az ilyen, mindig azt mondja, hogy inkább sírjon a gyerek pár percig, mert kapott a fenekére, mint a szülő egész életében, mert elütötték a gyereket.
2011. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval. Nekem van egy 2,5 éves kisfiam. természetesen nem verem a gyereket, de mikor ceruzát akart éppen a konnektorba dugni, nagyon elvertem a kezét. Azóta nem is próbálkozik ilyesmivel.
2011. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam is belefér 1-2 fenékrecsapás, és nálam is akkor szakadt el először a cérna, amikor villamos elé motorozott.


Itt most nem olyan jellegű gyerekverésre gondolok, mint a nemrégiben történt budakeszi kisfiúval történt!!!

2011. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek ,h inkább a gyermek sírjon pár percig,mint a szülő egy életen át.

Ha veszélyes dolgot csinált,igen volt,h kapott a fenekére, a lekur vázásra is lehet hasonlóan reagáltam volna.mint az ismerősöd.

2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az a szó durván hangzik egy kisgyerek szájából.
2011. okt. 16. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezért biztos nem pofoztam volna fel a gyerekemet, mert nem tudok komolyan venni 4 éves szájából elhangzó eféle kijelentéseket. És ez nem az a szitu, inkább a gyerek sírjon, ne az anyja.

De egyébként volt hogy megszegtem az ígéretem és odacsaptam, de teljesen igazuk van, akik azt mondják ez a szülő bukása, mert nem tud uralkodni magán. És tényleg azért volt, mert nem volt energiám a fegyelmezéshez és ki kellett engedni a gőzt. Illetve magamra voltam mérges.

Akkor csaptam egyébként oda, mikor magukat veszélybe sodorva túlpörögtek illetve volt egy idő, mikor a nagyfiam fojtogatásban lelte örömét. Ezért jól elvertem, mert másképp nem értette meg ez nem vicces dolog és baj lehet belőle.

2011. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos emberből vagyunk és néha betelik a pohár.
2014. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!