Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A csajok/nők azért vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok/nők azért vágynak esküvőre mert életük szerelmével esküdnek örök fogadalmat v. mert mindenki rájuk figyel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Én azért szeretnék majd egyszer esküvőt, hogy Isten színe előtt legyen összekötve az életem a Szerelmemmel, és mert utána a gyerekeknek is könnyebb jogi szempontból, ha házasok a szülők.

20/L

2011. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Én is vágyom esküvőre, de azt hiszem valami olyasmi miatt, mert akarom, hogy mindenki tudja, hogy Ő hozzám tartozik. :D Másfelől nem vágyom rá, mert sok esetben csak elront mindent. :/

Felhajtást magam körül meg mindig utáltam, szóval azért, hogy mindenki rám figyeljen, biztosan nem vágyom az esküvőre.

2011. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azért is,amit az első mondott, hogy mi össze tartozunk és immár egy család vagyunk. Szerintem egy nő életében az egyik legfontosabb nap az esküvője, így én is boldogan fogom kimondani az igent. :) 17/L (bár még jó sokára lesz. :))
2011. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azért,mert így lesz egy biztos pont életükbe és egy férfi aki szereti és megóvja őket a veszélyektől.

A nők ugyanis véleményem szerint szeretik egy férfi mellet

bebiztosítani magukat.

2011. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 yuda ***** válasza:

Ffi vagyok.

Szerintem azért, mert kizárólag ebben kapnak stabilitást, nyugalmat, biztonságot és minden egészséges ember erre vágyik.- aki akar vitakozhat ezzel, de szerintem értelmetlen.

2011. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy érzem, attól nem lesz stabilabb egy kapcsolat, hogy esküt tesz egymásnak a pár, ugyanolyan emberek maradnak, akik idővel elfordulhatnak egymástól, csupán így már jogi vonzatai is vannak a dolognak. Ebből a szempontból az egyetlen ok az esküvőre, hogy legyen egy nap, mikor minden ismerős, családtag és barát az ő pillanatnyi boldogságukat ünnepli. Nekem ez annyira nem számít, én minden nap így élek, azzal a pár emberrel, aki fontos számomra, megosztom a kellemes pillanataimat, így egy esküvő ugyanolyan nap lenne, mint a többi:)
2011. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed, akár nem, sokszor a pasik is vágynak rá, mint ahogy az én párom is alig várta, hogy összeházasodjunk. Mi azért szerettük volna, hogy minden szempontból, ahogy csak lehetséges, még társadalmilag, jogilag, mindenhogy összetartozzuk és ilyen módon is kifejezzük, hogy már egyek vagyunk. Én Isten előtt is szerettem volna ezt megfogadni, ezért templomi esküvőnk is volt. Amúgy nem volt nagy felhajtás, nem is lett volna rá pénz, egy kisebb bulit csaptunk utána szűkebb családi és baráti körben. Mi úgy érezzünk, ennek van jelentősége, bár nem szerettük előtte sem kevésbé egymást, de ezzel jelképesen egy új szakaszát indítottuk el a közös életünknek.

De biztos van, aki csak a felhajtásért csinálja, nem tudom.

2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
normális esetben, mert életük szerelmével esküdnek örök fogadalmat...
2011. ápr. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Felőlem külföldön is összeházasodhatnánk, csak ketten, szóval a "ránk figyelés" része nem izgat. Az viszont nagyon is, hogy életem szerelmével kötöm össze az életem, és most már hivatalosan is összetartozunk. A házasság, számomra, biztonságot is nyújt, hogy igen, a párom vállal engem mindenki előtt, és velem szeretné leélni az életét. Egy házasságnál nincs olyan, hogy egyik nap fogom a cuccom, és lelépek. Én ezért a biztonságérzetért szeretnék házasodni, nem a felhajtásért. Maga az esküvő csak olyan, mint a diplomaosztás. Át lehetne venni a diplomát a dékániban, minden flanc nélkül, de azért illik kiemelni ezt a napot a többi közül. Az esküvő is csak egy szép ceremónia arra, hogy mostantól összetartozunk.
2011. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
65%

Egyetértek az előttem szólókkal. Semmiképp nem azért vágynak a nők az esküvőre hogy egy napra a figyelem középpontjába kerüljenek. Sokkal inkább az összetartozásra és biztonságra vágynak, hogy a párjuk ki meri mondani, hogy veled leszek, egészségben, betegségben, gazdagságban, szegénységben... míg a halál el nem választ. Azért ez ad egy fajta biztonságérzetet.

Gondolj csak bele milyen azt hallani, mikor a lány megkérdezi a párját (szerelmét) több együtt töltött év után, hogy ő miért nem szeretne még esküvőt, és a válasz ez: Mert nem tudom hogy veled akarom-e leélni az életem :S

2011. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!